Zelený čtvrtek ve Zmijozelu

Minulý týden na našem hradě proběhla série velikonočních svátků, včetně Zeleného čtvrtku. Tento svátek je pro ostatní celkem nepodstatný a většina by si na něj ani nevzpomněla, nebýt volna v mudlovských školách.

Ale nechme obyčejné lidi stranou a zaměřme se na naši kouzelnickou školu! 

Kromě čtvrtečního zmijozelského tréninku, který skončil zmlácením všech prváků, kteří vůbec páchli na kolejní trénink nadměrně dobře se ve Zmijozelu rozpoutala zběsilá zelená módní přehlídka

Redakce Hadího krále zaslechla ve středu v podvečer drby, které se nesly přes kolejní místnost.  Poté, co jsem zvedla hlavu od pergamenů a uviděla naši milovanou prefektku, jak se baví se staršími studentkami o nedoceněném Zeleném čtvrtku a o nápadech, co v tento významný den podniknout, Cissoslava napadla módní přehlídka.

Jakožto nová redaktorka jsem si nemohla nechat ujít příležitost o tom napsat článek a zároveň se zúčastnit i výše zmíněné módní přehlídky.  A nyní dost tlachání a představíme si naše modely!

Kromě studentů se tohoto zeleného dne zúčastnili i někteří profesoři a samozřejmě i naše kolejbába madam kolejní.

Madam NaSaŠí Jackson a profesorka Barbara Arianne Lecter se nahodily do dlouhých zelených šatů a květinová čelenka ve vlasech profesorky a kytka v rukou madam kolejní lehce naznačují stesk po jaru.


Jako další modely tu máme naše milované prefektky Loralei Silwerin a Narcisse Cinereu! Narci se oblékla do večerní zelené róby a nemůžeme jí vytknout, že vypadá opravdu skvěle! Plus voda, ve které stojí, podtrhuje její pravou tvář vodníkovy nevěsty. Skryjme fakt, že jsem ji polila já. Naše druhá prefektka se naladila do vlněných zelených šatů se škrtičem a zřejmě chtěla udělat dojem i na naši kapitánku a zkrášlila svůj vzhled koštětem jakožto důkaz dostatečného trénování famfrpálu.


Dalšími modely jsou Magdarlene di Facittra a Cassandra Aurora Nott. Magdarlene se oblékla do stejného zeleného kroje jako Lori. Je dosti možné, že se na tom obě domluvily, a nebo naopak jde o pouhou shodou okolností. Zdá se, že dnes všichni chtějí vzdát hold naší drahé kapitánce. Cassandra se naopak ohákla do dlouhých zelených šatů s podivnou příšerou na hrudi a čtyřlístkem v ruce. Co to všichni mají s těmi dlouhými šaty?! Také velice povedený kousek!

Zdá se, že se zmijozelský famfrpálový tým rozhodl dnes hromadně vyjádřit lásku k Andře, a tak si všichni dali jako doplněk krásného Forcera. Mimoto tu máme další modely, a sice Elaine RobillardLuciu Morrígan Swallow a Samanthu McRoses! Elaine zvolila šaty na střih podobné Zvonilce, Lucia zvolila moderní černý kabátek a Sam se rozhodla pro masku a styl čarodějnice.Christyne Halwiger a nováček Inees Rut Gowstring se naladily též do dlouhých rób, z toho Christyne zvolila dlouhý zelený hábit a zelenou zimní čepici a Inees zvolila plesové šaty po své hadonošce Narci.

Z vln nováčků se dále zapojila také Arizona McBaker a samozřejmě já sama.

Ari nasadila pohodlný každodenní svetr a černé džíny s putovní vlajkou Zmijozelu a musím říct, že jí to velice sluší! Já mám pro změnu na sobě zelené minišaty s cestovním sáčkem.

A jako zlatý hřeb tohodle článku je naše milovaná kapitánka Andra Tigers, která se chtěla zúčastnit i přes své zdravotní potíže. Samozřejmě vynaložila spoustu úsilí a přemlouvání, abych ji sem zařadila. Tygřandra má na sobě úžasný bílý model se zelenými doplňky jako jsou boty, škrtič a maska, samozřejmě nezapomněla ani na svého věrného Forcera a obvazy kolem hlavy z nepřetržitého tréninku.

To by bylo zřejmě vše k dnešnímu článku o Zeleném čtvrtku ve Zmijozelu a nezapomeňte zanechat v komentáři i váš oblíbený model. Za mě to bude určitě Andra a Narci, tak hlasujte!

Pro Hadího krále

Sooyeon Choi

 

Miniaplikace

13 komentářů

 1. Inees Rut Gowstring
  7. 4. 2018 (20:58)

  Soo gratuluji ke skvělé premiéře v HK. Musím uznat, že v naší koleji jsou prostě Ti nejkrásnější lidé s nejlepším možným vkusem.

 2. Děkuji Inees! Máš pravdu, v naší koleji je nejvíce kralsných lidí na celé škole :3 -Soo

 3. Loralei Silwerin
  8. 4. 2018 (22:00)

  Všichni vypadají krásně. 🙂 Ale ty šaty sl. Barb jsou naprosto božííí!!!:)

  • Andruše, mě by spíš zajímalo, co ti to z něj na bocích trčí za šrečí uši 😀

  • Díky tomu slyším, že žerete sušenky, i když jsem zrovna na druhý straně hradu! 😀

 4. Zpytlehněv Zďáblíkov
  10. 4. 2018 (16:50)

  Andra má sice otřes mozku, div se drží na nohou, z uší jí trčí bůh ví co… ale koště nepustí! 😀

  • Inees Rut Gowstring
   11. 4. 2018 (07:47)

   holt srdcař ! 😀 to je jedno,že je to srdce zelené, ale je tam 😀

Komentáře jsou uzavřeny.