Zmijozelští karikují… Loralei Silwerin!

Po krátké pauze se vrací oblíbené karikatury! Tentokrát jsme se zaměřili na odstřelovače zmijozelské hadí letky, a to na Loralei Silwerin! Je to opravdový miláček všech, nebo zelení svou lásku ke své kapitánce pouze předstírají, protože nechtějí potloukem do tváře? Legenda praví, že od přijetí Céčkového plíšku s sebou na každý trénink i zápas tahá rakvičku.

Loralei Silwerin je studentkou šestého ročníku a na hradě je známa především svým uměním sejmout odrážečskou pálkou a potloukem každého, kdo se jí postaví do cesty. Dva roky se pyšnila prefektským odznakem, potom jej vyměnila za ten kapitánský a od Léta 2019 krotí Hadí letku. Trefnou přezdívku Lori the Killer si získala nejen díky svým ranám, ale i díky tomu, že u sebe neustále nosí rakvičku. Lori je mimo své působení na famfrpálovém hřišti významnou oporou ve sběru bodů, je korektorkou Hadího krále, pravidelně vraždí (další důvod, proč jí nazývat již zmíněnou přezdívkou) příšery ve sklepení a v nočních hodinách ji můžeme potkávat v Ďáblově jámě.

Lořenka od Gity Hrdličkové

Takhle svou Hadonošku vidí Lucase Redferrum

 

Autoportrét od Loralei Silwerin

dílo od Zpytlehněva Zďáblíkova

karikatura od Elaine Robillard

Lořina noční můra od Sooyeon Choi

Miniaplikace

Pro Hadího krále

redakce

2 komentáře

  1. Karikatura od Lucase je Lořenčina minulost, většina z karikatur je její přítomnost, a karikatura od Soo je její budoucnost! 😀

    • Inees Rut Gowstring
      24. 9. 2019 (21:08)

      no to Lori nepředvídáš moc dobrou budoucnost 😀 😀 😀

Komentáře jsou uzavřeny.