Adventní kalendář Hadího krále – 10. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte u dalšího okénka adventního kalendáře Hadího krále! Pokud dosud netušíte, o co se jedná, neváhejte si to přečíst v úvodním článku. Pakliže však víte, nic vás nemusí zdržovat od otevření dalšího políčka. Tušíte, jaký úkol by na vás mohl čekat? A jaká odměna se pod číslem 10 skrývá?


Adventní okénko s číslem 10
Občas jsou dny, kdy máte náladu pod psa. Nebo pod žábu. A nejhorší je, když s náladometrem prostě nemůžete hnout, ani když se sebevíc snažíte.

Pak jsou ty chvíle, kdy vám nepomůže dobrá káva (protože je moc studená, dali ji do špatného hrníčku a vůbec), nenápadné sesílání umlčovacího kouzla na studenty, kteří se vesele chechtají (protože pak se chechtá někdo jiný jim), ani zadávání školních trestů (protože je pak musíte opravovat). Dokonce ani úplatky nejsou to, co bývaly. Už aby tu byly Salazarnálie a dárky. To by trochu náladu zvednout mohlo… Anebo trocha akčnění? Dostala jsem nápad, ale když je ten „den blbec“, určitě jsem to zas vykvákla. Co jsem to vlastně chtěla říct?

Co vždycky v zimě zaručeně zvedne náladu? Pošlete vyluštěné slovo do sovince Barbary Arianne Lecter do 11. prosince, 23.59.