Adventní kalendář Hadího krále – 11. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte u dalšího okénka adventního kalendáře Hadího krále! Pokud dosud netušíte, o co se jedná, neváhejte si to přečíst v úvodním článku. Pakliže však víte, nic vás nemusí zdržovat od otevření dalšího políčka. Tušíte, jaký úkol by na vás mohl čekat? A jaká odměna se pod číslem 11 skrývá?


Adventní okénko s číslem 11
Sníh si líně popadává z nebe, žádný vítr jej nehoní k zemi. Klidná, tichá nálada se nese celým hradem, avšak když se zaposloucháš, někde v dáli se ozývají výkřiky následované hlasitým smíchem. Kdo může být jejich původcem? Nezbývá než se vydat na hradní pozemky, kde si rychle všimneš skupiny studentů, kteří po sobě ve velkém zápalu házejí sněhové koule. Mezi nimi brzy spatříš i Noah, jež si jich v náruči nese rovnou pět, připravena zaútočit.

Když si ale všimne, že za ní jdeš se zvednutýma rukama, bez jediné koule, usměje se a zvolá: „Jedenáctý úkol? Pojď se přidat!“ A v tu chvíli už koule letí i tvým směrem.

Toto období je i o radosti, smíchu a… sněhových bitkách s přáteli! Popadni proto nějakou sněhovou kouli a spolu se spolužáky si ve Velké síni nebo U Tří košťat udělejte pořádnou bitku! Printy pak pošli Noah Limbani do sovince, ale pozor! Nechceme jen obyčejné, náhodné hození koule, ale alespoň jeden další příspěvek, kterým výběr svého terče odůvodníte… nebo naopak před ním zdrhnete! Výběr akce už je na vás. Čas máte do 12. prosince, do 23.59 hodin.