Adventní kalendář Hadího krále – 13. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte u dalšího okénka adventního kalendáře Hadího krále! Pokud dosud netušíte, o co se jedná, neváhejte si to přečíst v úvodním článku. Pakliže však víte, nic vás nemusí zdržovat od otevření dalšího políčka. Tušíte, jaký úkol by na vás mohl čekat? A jaká odměna se pod číslem 13 skrývá?


Adventní okénko s číslem 13
Velká síň je plná jídla, lidí a smíchu. Skoro všichni využili volnou neděli k hrám a klevetění s přáteli. Od mrzimorského stolu se co chvíli ozývá řachot od vybuchujícího Petra, Havraspár dal přednost šachům, i když na některé hráče figurky spíš pokřikují, než aby se pohybovaly po šachovnici, Nebelvír si zase užívá maškvorky. Zmijozel skupinovým hrám holduje jen občas, a tak jsou mezi studenty se zelenou uniformou vidět hlavně osmisměrky nebo malované křížovky.

Saiph sedí na kraji zmijozelského stolu. Někteří profesoři ji pozorují trochu podezřívavě, protože před sebou má mudlovskou krabici. Na ty, co k ní míří, se však usmívá přímo nadšeně, a celá září, když jí kývnutím odpoví na otázku: „Jdete si pro třináctý úkol?“

„Tak prosím,“ usměje se a přisune k nim právě onu podivnou krabici, v níž jsou různorodé dílky puzzle.
preview49piece

Deskové a společenské hry obecně patří k dlouhým zimním večerům i časům, které trávíme se svými blízkými. Dopřejte si chvíli pro sebe a složte puzzle s krásným výjevem sváteční Velké síně plné studentů. Jakmile ho budete mít, pošlete print do sovince Saiph Lacaille. Máte čas do 14. prosince, 23.59.

Ještě než se dobrovolník pustí do skládání, přisune k němu kdosi ze zelených něco, co vypadá jako vánoční cupcake. I když nevypadá na první dobrou jedle, chutná dobře.

1 komentář

  1. Čte si zadání nového úkolu a je náhle lehce "vánočně" naladěná 🙂 Jej – díky za cupcake – chutná skvěle 🙂 Bibi Anne

Komentáře jsou uzavřeny.