Adventní kalendář Hadího krále – 19. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte do dalšího prosincového dne! Posaďte se u nás v Hadím králi a neváhejte si otevřít předposlední okénko salazarnálijského adventního kalendáře. Pokud nevíte, o čem je řeč, můžete to napravit v úvodním článku. Víte-li, přejeme vám hodně štěstí!Adventní okénko s číslem 19
Kdo by to čekal, adventní kalendář už se nám pomalu chýlí ke konci. Salazarnálie už jsou prakticky za rohem, Vánoce jakbysmet. Pojďme se proto ohlédnout za tím, co jsme v posledním měsíci spolu stihli. Vyřešili jsme hromadu nejrůznějších hádanek, zamysleli se nad tím, co pro nás svátky znamenají, špehovali na výzdobě a dokonce si zkusili i pár tradic. A zrovna jednu takovou tradici si opětovně připomeneme – bylo to čtvrtého prosince, na svátek Barbory, kdy jsme vám dali za úkol natrhat barborky. A protože svátky jsou už za rohem, je pravý čas je zkontrolovat!

Zobrazit zdrojový obrázek

Tento úkol tedy navazuje na čtvrté okénko. Jednoduše vezměte své fotící krabičky a vyfoťte, jak si vaše proutky vedou! Takovou fotku mi pošlete a okénko máte hotové. Pokud jste ale čirou náhodou o větvičky mezitím přišli, nebo vůbec čtvrté okénko neotevírali, zkuste nakreslit, jak si myslíte, že by si vaše věštecká květina vedla!

Splněný úkol zašlete do sovince Noah Limbani do 20. prosince, 23.59 hodin.