Jak jsme množili Béčka

Někdo možná neví, že na hradě máme super tajný sektářský spolek zabývající se incestem a pokoutným množením zdobrovolněných němých tvorů. Dostat se do tohoto elitního klubu je nadmíru těžké, neboť vám musí přijít speciální pozvánka od jednoho z členů, kterou za každou cenu musíte přijmout, protože pravděpodobně právě vy máte mazlíčka, který je klíčem k úspěšné množitbě. A jestli odmítnete, tak vás pomluvíme, na to vemte jed! Tento článek se vám pokusí představit alespoň dílčí úspěchy a pády při množení celobéčkové krysy, jehož se zúčastnilo pár kouzelníků s nadmíru plechovým žaludkem.

Vše začalo nevinně ve školní rok Léto 2022. Možná to byla bývalá funkcionářka Saiph Lacaille, možná primuska Noah Limbani (na to se už historie neptá), každopádně mě jedna z těchto uniformu-prodávajících dívčin oslovila, jestli se nechci přidat do jejich množicího projektu. Říkala jsem si, prosalazara, co ty dvě zrovna můžou množit? Nohy? Body? Úkoly do AKHK? Jedno bylo jisté – galeony zaručeně ne.

A tak jsem se stala členem. Důležitá otázka byla, co mám vlastně za mazlíčky k množeníčku množení. Inu, pokud mě paměť neklamala, vykládala jsem tehdy Saiph, že jsem měla v útulku jeden krysí exemplář, který jsem tam rozkyseleně poslala poté, co mi sežral nerozbalenou čokožabku z majetku. Od 2016 jsem s ním přerušila veškeré kontakty, dost možná jsem tím nevědomky v silent treatmentu za žraní čokožab předběhla i Žábu.

Má první krysa jménem Polárníček Hadonošský zakoupená za poctivý peníz z útulku v Godrikově Dole ještě v době, kdy jsem byla prefekt, a krysa byla prvním mazlíčkem na hradě vůbec.

Z nějakého důvodu mi Saiph geny Polárníčka nadmíru pochválila a zařadila mě snad z vlastních pohnutek do programu šlechtění Céčkových krys. V tom jsem úspěšně přes Breptu Albertu Breptovou až po Erteplínu pokračovala, ale poté se mi nedařilo žádné rande [čti: incestní množení nepřineslo žádné potomky] a frustrovaně jsem od projektu upustila. Mám dojem, že ho poté převzala Noah (a teď si bude připisovat veškeré zásluhy, aha!) a Ewenlia. Klasicky.

Chvíli jsem se ještě věnovala množení žab. Já chtěla celou zelenou, Nebelvírští, kteří v té době hojně zatakovali náš VIP klub, zas celočervenou. Vyšlechtit celou Déčkovou žábu vypadalo nadějněji vzhledem k tomu, jaké geny zrovna kolovaly po hradě, tak jsem se jim vrhla na pomoc. Vydržela jsem opětovně jedno množení a kdosi schopnější to po mně převzal.

Dala jsem si od množení pauzu. Možná jsem začala mít špatné svědomí, jak podporujeme příbuzenskou plemenitbu, možná jsem jen nevěděla, jak se psychicky vyrovnat s faktem, že jsou pro nás tvorové věci, které se hned na začátku jejich reprodukčního období snažíme rozmnožit, rodiče odkopnout do útulku a tento cyklus pořád opakovat, a dost možná jsem jen zrovinka psala bakalářku.

Během května jsem se dostala zpátky do sedla. K tomu, abychom mohli začít novou linii Béčkových genů a dobrat se k úspěchu, nám v cestě stála poslední překážka. Aki san Marino. Získat od ní krysu Harvestorku se zdálo být téměř nemožné. Náš mírumilovný množicí spolek (vlastně rodinu!) vnímala jako nechutnou zmijozelskou sektu a zapřísáhla se, že zeleným pomáhat s jejich bizarními incesty teda nebude. Z jejího kabinetu jsem se vrátila zbitá jako hafoň, v našem elitářském klubu jsem hodiny a hodiny brečela o osudu Béčkových krys, dokonce jsem se jednu horší jala mámit z Marka Williama Callawaye (platí pořád ten slib, že mi krysu před svým zmražením pošle?), až se nade mnou slitovaly postupně Skylar Blair Anderson a Ema Talia, která z Aki krysu vymámila. A tak jsem množila s ní, protože krysa očividně nemohla padnout do zelených rukou (zas tolik incestní krve na rukou nemáme!). Přes veškeré peripetie se zadařilo.

Tak se narodil Bořut Bydla. Další střípek množící skládačky.

Další množení jsem absolvovala snad s Trixie Deliah Sinclair nebo s Rose Fairy Queen. Paměť akvarijní rybičky mě moc netahá, snad mi dámy odpustí. Právě Bořutův syn nechal vzniknout celé krysí armádě a dokonce i jedné slepé větvi. Rose se dokonce pokusila vytvořit krysí variantu mudlovských Kardashianek, snad jen Salazarův zásah tuto hrozbu od Hogu odvrátil, když jí vymazal heslo a zhatil Nimovy plány mladou prefektku přes mudlovský e-mail kontaktovat, aby si ho mohla obnovit. Ztrátu množící členky brzy nahradila Annya Liddle.

Bořek Stavitel měl geneticky mnohem nadanější sestru Breenku (měla jen jedno C a jedno A), která v množení rovněž figurovala.

Pak už nastává trochu genetický zmatek. Touha po Béčkách nás dohnala na scestí. Breenka byla zcela neeticky pomnožena s vlastním bratrem Bořkem, z čehož vznikly Bruta Brutová a Kendall. I ty, Brute, dostalo v naší milující rodině nový pojem, když byla Bruta donucena k aktu s otcem Bořkem. Toto spojení dvou těl však přineslo své ovoce.

Ani hrdinský plášť, ani jméno Brutu Brutovou neochránilo před násilným incestním množením. V tento moment jsem začala pociťovat, že měla Aki možná trochu pravdu.

Nyní ve hře figurovala pouze dvě Céčka na stehnech. Ale jak se jich zbavit? Zatímco její dcera poskytla dobrý genetický materiál pro příští potomstvo, syn – dosud (a stále) beze jména – získal Céčka tři. Na prodej to Annya neviděla a z nějakého zvráceného pocitu nuceného vlastnictví potenciálního předka celobéčkové krysy ho ani nikomu nedarovala.

U Brikule se člověk musel zamyslet. Céčka na stehnech měla spousta našich krys. Kdo by tak mohl být jejím ideálním partnerem? A jo, vlastně, otec it is.

A tak Brikule povila dva geneticky naprosto ideální jedince. Děkujeme, nezapomeneme. Sice genově nás to vrátilo zpátky na úroveň Bruty, ale už jsme byly s Annyou tak přepracované, že jsme si toho ani nevšimly a vesele množily dál.

První vrh nám vyvolal nadšení (ono bráška se ségrou se množí hůř, rande vám vyjde až třeba podesáté, nebo se tím alespoň uklidňuji), ale geneticky to zas žádná hitparáda nebyla. Dvě Céčka obdržela Annyina Neyra, já svou krysu se čtyřmi C na férovku prodala a určitě tím potěšila nováčku Claudine Lindsey, která o celé incestní historii svého mazlíčka nic neví a s klidnou duší mu kupuje oblečky a přezdívá mu Cirrus. I množily jsme dál. Problém nastal v době letních prázdnin, kdy se Annya od obracení hranolek uchýlila na dovolenou. Nevadilo mi to. Ke svým množícím kolegům se chovám stejně jako ke genetickým subjektům, totiž krysám, takže jsem ji hbitě nahradila kdysi aktivnějším Mathiasem Kjellem a jelo se dál.

Toto množení ve mne již vyvolalo pocit, jaký měl jistě Mendel při šlechtění hrášku! 15. 7. ve 23:50 se narodila celobéčková krysa, kterou čekalo množení se sestřičkou jen s jedním C!

Bodovid byl na světě!

A začalo kolo frustrace. Množení se opět vrátilo do Annyiných otěží, ale to, co se dělo v průběhu července a srpna, nečekal asi nikdo. Hned první potomci se povedli. Narodil se Frodo, celobéčkový samčí štramák, a třebaže proti gay párům nic nemáme a petici za stejnopohlavní manželství jsme dávno podepsaly, otec a syn dítě vyprodukovat nezvládnou. Série nevydařených rande nebo potomků s jedním Céčkem v genetice naši morálku víceméně udusila. Byla to Bodovidova poslední snaha nám dát najevo, že Snitches get stitches a ne krysátka? Byla to snad Snitchina averze vůči bráškovi? Těžko se zpětně dozvíme myšlení těchto dvou sourozenců, respektive, nás to už vůbec nezajímá, protože 1. 9. 18:24 se přihodila náramná věc – narodila se celobéčková samice!

Matka všech matek! Kolik porodů ještě Yune čeká?

Třebaže můj grandiózní plán – totiž aby samice připadla primusce a samec kolejní ředitelce – byl podstatně dobře vymyšlen, spolumnožitelka Annya, naprosto pohlcena nekalými množicími technikami, veskrze odmítla Yune v klidu předat, a tedy až samice z další generace se stane matkou všech matek, Pannou Marií (ale velmi poskvrněnou), almou mater všech dalších celobéčkových krys, na které mají nárok pouze ta nejrychlejší háďata, která projdou náročnou Salazarovou přísahou! [insert zlověstný smích záporáka]

A jaké množicí techniky používáte vy?

Stáří krys v tomto článku se většinově vztahuje ke dni 17. 7., od Bodovida dál už se to pohybuje zcela na random, jak byla zrovna chuť a čas sepsat naše množicí úspěchy.

Pro Hadího krále
Veronica Pomnožena Williamsová

13 komentářů

 1. Nina Yozhinski
  13. 9. 2022 (09:13)

  Jakoze jsem totally lost, ale z osudu Rose jsem v soku! To mi nikdo nerekl!

  RIP exháďě

 2. Není to množírna ale rodina!
  13. 9. 2022 (09:14)

  Dalo to práci, ale máme je 😀 teď je necháme krásně množit a béčkovýma krysama ovládneme Zmijoze!

 3. Nekonzistentnosti ve jménech obou rodičů je mi líto!
  Jinak ale naprosto geniální článek a gratuluji k úspěchu! <3

 4. No páni, to zní jako projekt Manhattan… dobrá práce 🙂 ty šedé myšky jsou nádherné.

 5. Inees Rut Gowstring
  13. 9. 2022 (15:21)

  A moje krysa Fois prostě jen randí 😀 Jaká nuda!! 😀

  Skvělý článek! 🙂 Těšíme se na pokračování 😀

 6. Gregory Silvestr Werner
  16. 9. 2022 (12:07)

  Super článek! I když incestní množení už tak super není, ale co už, výsledek stojí za to! Jen jsem se měl registrovat až teď v létě, abych taky jednu získal (no co už, tak si jí namnožím sám XD) Jaká barva je další na řadě?

 7. Saiph Lacaille
  17. 9. 2022 (02:21)

  No co jiného než krysy byste šlechtila, když jste plebs a nemáte žádnou licencu! 😀

 8. Enselis Ismenia
  18. 9. 2022 (10:03)

  Tak tenhle souhrn me fakt pobavil 😀 teda, samozrejme s vami soucitim, jakou slozitou a trnitou cestu jste zvladla :O

 9. Eeeee ja krysu nemámila, slušně jsem požádala… bych s dovolením opravila

Komentáře jsou uzavřeny.