Vraťme duchům barvy – vyhlášení

Halloween je tady! Zahoďte kostýmy, zanechte máčení fazolek i nudění Godrikodolanů svými trapnými koledami – dnešek patří duchům! Letos je pro ně tento den velmi speciální, protože se díky vám dočkali barviček. Pojďte se podívat, jak šťastně září na všechny strany…

V rámci Halloweena jsme v Hadím králi uspořádali soutěž Vraťme duchům barvy, jejímž cílem bylo nejen odnést si krásně špekatou odměnu (viz níže) a zánět v zápěstí od vybarvování, ale především splnit jedno či dvě duší přání. Naše milá dušice Márč si zasteskla po barvách, tak jsme se pustili do díla. Díky vašim pilným ručičkám se nám podařilo nejen pochytat 17 duších obrázků, ale hlavně jich 18 rozzářit duhovými barvami (víceméně)!

Odborná porota se odborně shodla, že z takového množství je 5 omalovánek málo, tak jsme nakonec do druhého kola pustili celých 6 kusů. Jejich autorkami jsou Nessa Naiadés (Duší vysvobození), Enola Gatito (Duší romantika), Vilja Carrie Dechant (Duší kuchtění), Faye Sages (Duší mandala), Ruby Élise Day (Patero duších aktivit) a Tiana Ramero (Nevítaná duší návštěva). Tyto šikovné kreslířky a chytačky duchů čeká odměna v podobě nerozbalené čokoládové žabky! Gratulujeme a děkujeme za krásné omalovánky.

No a teď už to, na co všichni netrpělivě čekáme: přehlídka barevných duchů! Nezklamali jste – přišlo nám 18 soutěžních vypracování. Nejoblíbenější omalovánka byla Duší vysvobození od Nessy, do kterého se pastelkami pustilo 9 lidí, tedy celá polovina.

Na všechny barevné duchy se můžete podívat níže, teď ale ještě k vyhlášení 3 nejlepších vybarvených duchů. Toto byla záležitost zapeklitějšího rázu, neboť ne všem se podařilo duchy obarvit, někteří dokázali barvičky přenést jen na duší okolí. Porota se tak po dlouhé bezesné noci shodla na prvním místě pro Enolu Gatito, druhém pro Princess Star a třetím pro Ruby Élise Day. Gratulujeme vítězkyním a posíláme odměnu v podobě Rituálního kruhu Plyšového strašidelného Jacka.

Enola Gatito

Princess Star

Ruby Élise Day

Přehlídka barevných duchů:

A skvělá zpráva pro všechny, kteří se soutěže účastnili – v sovinci na vás čeká odměna za účast! Asi ani nemusím popisovat, jak dojatí duchové jsou. Ze sklepení zní jejich vřelé díky každému, kdo vzal do ruky pastelku a pomohl jim prožít jeden krásný, barevný den.

Pro Hadího krále
Nina Yozhinski

4 komentáře

  1. Všechny omalovánky byly krásné a barevné jsou snad ještě hezčí! Moc pěkná akce ♥

  2. Veronica N. Williamsová
    4. 11. 2022 (15:56)

    To porotování bylo opravdu těžké 🙁 Tolik krásných omalovánek. A tolik žádostí o body v soutěžích!! 😀

Komentáře jsou uzavřeny.