Adventní kalendář Hadího krále – 10. okénko

Milí obyvatelé hradu, posaďte se u nás v Hadím králi a začtěte se do dalšího otevřeného okénka salazarnálijského adventního kalendáře.

Pokud si potřebujete připomenout pravidla, najdete je v úvodním článku. Přejeme mnoho zábavy!Adventní okénko s číslem 10
K Salazarnálijským koledám neomylně patří Ferdinandovo sssyčení. Obvykle se jím snaží dávat najevo, že ho vážně hodně rozčiluje sedmistá sedmdesátá sedmá variace na „Rolničky, rolničky“ nebo na kouzelnickou baladu „Ó, náš Salazar“.

Abychom si mohli v kolejní místnosti zpívat, musíme ho uplácet. Platí na něj jídlo… nebo chvála jeho úžasnosti. V poslední době se krom básní a obyčejných slov zamiloval do vlastních podobizen, ideálně barevných.

Potřebujeme tedy pomoc v rozšíření sbírky jeho portrétů, aby se nadále mohla ve sklepení ozývat hudba. Dnes je tedy vaším úkolem vybarvení jeho obrysu (zde odkaz na větší rozlišení). Můžete si omalovánku vytisknout, „vykyblíkovat“ ji v malování nebo si ji překreslit na papír. A nemusíte řešit pozadí! To ho totiž při obdivování sebe sama nezajímá.

Splněný úkol zašlete do sovince Saiph Lacaille do 11. prosince, 23.59 hodin.