Adventní kalendář Hadího krále – 2. okénko

Milí obyvatelé hradu, posaďte se u nás v Hadím králi a začtěte se do dalšího otevřeného okénka salazarnálijského adventního kalendáře.

Pokud si potřebujete připomenout pravidla, najdete je v úvodním článku. Přejeme mnoho zábavy!

 

 

Adventní okénko s číslem 2
Prosinec pomalu zaklepal na okna a spolu s horkými čaji a pečenými kaštany se dobyl na náš hrad. Zatímco Saiph horlivě psala jeden úkol za druhým, ve stresu z termínové neděle, madam Barb zase naopak všechny své úkoly opravovala, já se rozhodla pro poněkud pohodovější přístup – zajímalo mě, jak mudlové zareagovali na příchod posledního měsíce roku. Nejdřív se na mne z každé strany valilo jakési info o Spotify Wrapped, ať už je to cokoliv, a rozhodně jsem tam neměla naposloucháno přes 100k minut, když jsem ale tuhle bariéru překročila, objevila jsem mudlovský prosinec tak, jak si jej pamatuji a miluji. Vánoční světýlka na každém kroku, nejkrásněji nazdobené stromečky a stánky s nejrůznějšími dobrotami.

A to přesně budete mít za úkol i vy! Vydejte se do ulic a vyfoťte mi vánoční trh, ozdobený stromek, vánoční osvětlení na lampách, zkrátka cokoliv, co je ze své podstaty svátečně laděné a vykouzlí vám úsměv na tváři!

Splněný úkol zašlete do sovince Noah Limbani do 3. prosince, 23.59 hodin.

1 komentář

Komentáře jsou uzavřeny.