♥♥♥♥♥Antivalentýn v Hadím králi podeváté♥♥♥♥♥

Tradiční Antivalentýn je zase tady! Máte strach, že zůstanete na ocet? Nebojte, tím líp, pak je Antivalentýn pro vás přesně to pravé! Přestaňte zkoušet míchat lektvary lásky, kupovat přeslazené bonboniéry a obdarovávat drahými pugéty, které stejně uvadnou.  Pojďte s námi podeváté oslavit svátek zamilovaných trochu jinak – s notnou dávkou humoru a spoustou té pravé antivalentýnské nálady, kterou vám každoročně s radostí přinášíme!

Nakazil vás spolužák plešatou nemocí? Vyfoukl vám jeden z bohatých profesorů při rabování NiTě váš vysněný kousek? Vyžírají vám pravidelně cizí sovy soví zob? Nebo vám snad jen sežral mazlíček domácí úkol? Právě teď máte možnost jim cokoliv vzkázat, a to pěkně od plic! Antivalentýnka může být adresovaná pro kohokoliv, ať už se jedná o jednotlivce, určitou skupinu lidí nebo i celou kolej!

♥♥♥♥♥

Celý text antivalentýnky by neměl být delší než půl palce, nezapomeňte také připsat, komu je antivalentýnka určena, jakou jste vybrali šablonu a zda ji chcete poslat anonymně. Zprávu s těmito informacemi následně odešlete šéfredaktorce Christině Meadows do sovince. V případě, že vlastníte Diskrb, je možné využít i ten. Nejzazší termín pro odeslání je 13. února ve 23:59. Vaše zpráva může vypadat například takto:

♥♥♥♥♥

Stejně jako minulý rok je posílání antivalentýnek zpoplatněno, ale nemějte strach, určitě vás to nezruinuje! Za symbolický příspěvek v podobě jednoho srpce na konto Klubu Hadího krále získáte možnost poslat antivalentýnek, kolik jen budete chtít. Celkový počet není nijak omezený.

♥♥♥♥♥

Všechny antivalentýnky, jejichž objednávky se k šéfredaktorce dostanou včas a budou splňovat výše uvedené body, budou otištěny ve speciálním článku, který vyjde 14. února. Jako bonus budou v tento den všichni adresáti antivalentýnek informováni sovou, že na ně někdo myslel.

Všichni jsme slušní lidé studující na prestižní kouzelnické škole, Antivalentýn slouží pouze pro pobavení, nikoliv pro vyřizování osobních účtů, urážení nebo znevažování něčí práce. Takovéto příspěvky nebudou zveřejněny. Pamatujte na to tedy i při tvorbě antivalentýnek, děkujeme! 

♥♥♥♥♥

Teď už se pojďme věnovat jedné z těch nejdůležitějších věcí, a to šablonám! Letos jste měli opět, díky madam Williamsové, možnost podílet se na výsledné podobě šablon i vy. Ti konzervativnější z vás ale nemusí věšet hlavu, kromě novinek stále nabízíme i osvědčené klasiky!

♥♥♥♥♥

ANTV1

ANTV2

ANTV3

ANTV4

ANTV5

ANTV6

ANTV7

ANTV8

ANTV9

ANTV10

ANTV11

ANTV12

ANTV13

ANTV14

ANTV15

ANTV16

ANTV17

ANTV18

ANTV19

ANTV20

ANTV21

2 komentáře

  1. Lucas Redferrum
    21. 2. 2023 (15:47)

    Požaduji demisi Šéfredaktorky. Špatně jsem zadal antivalentýnku, chtěl jsem č. 9 ale napsal jsem č. 10. Moje chyba to jistě nebyla.

Komentáře jsou uzavřeny.