Láska je slepá, ale móda ne

Módní soutěže ve Zmijozelu jsou prostě in, stejně jako všichni soutěžící. I tentokrát zvítězil outfit, který obdržel nejvíce ♥ – a že se o Valentýnu srdíčkovalo jako o život! Žádná další pravidla nebyla, využití taktiky i úplatků tak bylo zcela povoleno. Jako organizátorka jsem měla ten nejtěžší úkol ze všech: usednout na svůj ODĚFní trůn a kochat se. Hrůza! Účastníky jsem rozdělila do dvou kategorií. Na ty, které nechám sežrat Ferdinandem kteří vypadali naprosto k sežrání, a na ty, kteří svým vzezřením odpuzovali lásku více než svým puchem.

Jako první se po molu promenádoval Gregory. Jak už jeho postoj naznačuje, Greg je v lásce nedostupný. Na takové tipy však prej studentky letí nejvíc, takže si to musel pojistit pytlem na hlavě. I tak obněžnil 6 dívčích srdcí. Chudinky…           Srdcová královna, AKA Nessa, řeší lásku rozhodně po svém. Po celý den s sebou nessla muchomůrkový odvar a ostatní lákala na čajový dýchánek. Dokázala skvěle zkombinovat černou a červenou barvu, přičemž bílá spodnička krásně doplňovala její vápenatý obličej. Získala si 11 srdcí, a to pravděpodobně doslova. Kdo má nyní ve hrudníku díru, hlaste se prosím u ztrát a nálezů!

Madam Barb je v lásce tajemná jak hrad v Karpatech Bradavicích, a ačkoli její láskyplný outfit vypadá trochu sklesle a suše, vidím tam potenciál! Však si hnedka našla 9 ctitelů! A kdyby to ani s nimi neklaplo, doporučuju přeci jenom zkusit to líbání žab…

Jagguš se na tento slavný den opravdu připravila. Nasadila fešný cylindr, aby neodradila nápadníky svým posledním chlupem na hlavě, a na obličej si připlácla kolagenovou masku. Pleť má určitě krásně vypnutou a tato maska jí rozhodně pomohla k půvabnějšímu vzhledu. Za bezchybnou chůzi na rudých jehlách jsem ji obdivovala nejen já, ale i 7 dalších!

Lásku ve Zmijozelu nehledají pouze studentky, ale i fešné zombice z toho nejhlubšího sklepení. Touha přitáhla na módní molo i Ensí, připravenou v průsvitném negližé… *zbytek komentáře byl cenzurován, zůstává pouze informace o 6 zombie chtivých* 

Dračice Enol má oči všude. Vyhlíží svého milého, kde se dá, nic jí neunikne! V pátrání je očividně krvelačná, jak naznačuje její osobní maskot, a neváhá k lovu využívat jakékoli prostředky. Ještěže má svoje mazlíky na provázku, to by byl teprve průšvih, kdyby jí z outfitu utekli! Její vzhled dokázal přilákat 7 obětí. 

Temná magie očividně není cizí Annye, která ze sebe na magickém kruhu vymítala veškeré milující buňky. Nepřála si být rušena a na reakce „óch, ách!“ svých pěti příznivců odpovídala pouze stručným „nemluv na mě“. No, tak já teda budu taky mlčet! 

Že je pro někoho láska prostý business není žádnou novinkou. Stejně tak pro Suzzy je rande obyčejnou schůzkou, na kterou oblékla kancelářskou košili a sáčko. Doplnila to však minisukní a šmrncovními podkolenkami, což hned odbouralo jakékoli domněnky, že by takový outfit měl být snad nudný. V tom se mnou souhlasilo i 6 hlasujících.

Saiph si už předem usmyslela, že prostě soutěž vyhraje a rovnou vytasila pohár. Romantické šaty, zamilovaný pohled i láskyplná slova jsme jí všichni žrali a poblouznila nás celkem 14. Tomu říkám výkon!

Stejný počet lidí však netouží jen po kráse, ale i po príma holce do nepohody, která to s mopem umí stejně dobře jako Forcerem a jejíž sluníčkový výraz je k nezaplacení. Márč své plusy doplnila ještě rolákem se srdcem, aby svou lásku dokázala rozdávat, kde se jen dá.

Christi vzala Ferdu ven na večeři… nebo snad… vzal Ferda na (poslední) večeři Christi? No, nedivila bych se, vypadala naprosto žůžově! K něžnému vzhledu zde nebyla využita pouze růžová barva, ale i květiny ve vlasech a načechrané oblečení. Na baziliškově místě by si přálo být hned 10 z nás!

Když se před námi předvedla Maya, šel veškerý humor stranou. Vypadala totiž jako Láska sama. Snové šaty a božský vzhled plný rozkvetlých květin okouzlily desítku Zmijozelců. Bylo by jich určitě mnohem více, jen ostatní tak přecházel zrak, že se nezmohli ani na to hlasování.

„Jde si to pro tebe zubatá!“ nabylo ve Zmijozelu zcela nového rozměru! Mariela si jde za svým, a když se rozhodne, že toho Drákulu prostě sbalí, tak si kvůli tomu nechá klidně udělat i zbrusu nový chrup. Ačkoli se jejímu odhodlání ostatní spíš smáli, dva studenti měli pro její lásku pochopení a fandí jí!

Jako z jiného světa, respektive z antimatrixu, přispěchala na molo i kolejní ředitelka Veronica. Jako vždy se musí člověk pozastavit nad tou originalitou – v tom je naprosto nepřemožitelná! Svým válečným outfitem si vybojovala spoustu reakcí, ale pouze dva zamilované pohledy. Každopádně se jednalo o poslední přehlídku, po madam Veru už nikdo neměl ko… kolena na to se po molu projít…

Věčnou slávu, čokožábu a zvednuté sebevědomí si z tohoto kola ODĚFní soutěže odnesla zamilovaná Saiph a pohodová dušica Márč. Gratuluju k vytříbenému vkusu, který je rozhodně lepší než předkus (nic proti, Mari)!

Ať už jste tým láska, nebo srdcomor, jedno je jisté – módní příležitosti jsou všudypřítomné, takže víte jak… #stayšik

Pro Hadího krále
Faye Sages

4 komentáře

  1. Perfektní! Směju se znova. Nejen božím outfitům, ale snad ještě víc vtipným komentářům ODĚFní královny! 😀
    Tak a teď jdu hledat třešeň, neboť když je toho prvního máje, musím uspokojit svou touhu, jež u mě právě vzplála k outfitu pohodové dušice Márč! 💚

  2. Nina Yozhinski
    1. 5. 2023 (15:47)

    Jako Annya s tou sukénkou musela přilákat víc než jen 5 srdcí, ale hádám, že zbylá obětovala v rámci rituálu…

  3. Perfektní článek, pobavila jsem se a doufám, že brzy bude další!!!

Komentáře jsou uzavřeny.