HK MISS Hogwarts — 2. disciplína

Vítám všechny duší a osobností krásné kouzelníky a čarodějky u dalšího článku k HK MISS Hogwarts! První účastníci se již přihlásili a jistě se nemohou dočkat zadání další disciplíny, která nám pomůže najít tu nejlepší MISS na našem hradě. Napřed tu máme ale malou organizační změnu…

Jedna z porotkyň, Vivienne van Abernathy, se bohužel z mudlovských důvodů musela omluvit z účasti na porotcování této soutěže. To nás však nezastaví! Kolej Havraspár naštěstí oplývá velkou spoustou oděvních ikon a úžasných osobností. A tak jsem neskromně oslovila další adeptku na tento exkluzivní post. Pojďme si ji krátce představit.

Eilonwy Ellesméry

Eilonwy, Eilon, Eil, Eilonka, Lonwík. Ať už jí říkáte kdokoliv jakkoliv, je to stále jedna a ta samá! Renesanční kouzelnice, které se daří vše, na co sáhne. Tak je možná lepší, že bude v porotě, než aby byla mezi soutěžícími, že? Jinak by to byla tvrdá konkurence. Má slabost pro cukrovou vatu, kterou pravidelně svačí. Dokonce každý den na individuálním famfrpálovém tréninku přemlouvá madam Rosmertu, aby ji podávala nonstop. Zatím neúspěšně. Má ráda vše, co hraje barvami. No posuďte sami:

Organizační změnu máme za sebou, můžeme se vrhnout na zadání další disciplíny. Tou bude rozhovor. Jak lépe poznat charakter člověka, než ho požádat o odpovědi na pár otázek? Přece musíme vědět, komu dáváme své hlasy!

Účastníky tedy prosím, aby mi tentokrát poslali své odpovědi na tyto otázky:

 1. Čeho si na sobě nejvíce ceníš?
 2. Co máš na sobě nejméně rád?
 3. Jaký je tvůj oblíbený citát? Stručně vysvětli proč.
 4. Srdce nebo mozek? Jak se rozhoduješ?
 5. Jakou superschopnost bys chtěl mít?
 6. Jaké tři věci by sis vzal na opuštěný ostrov?
 7. Kde se na hradě vidíš za 5 školních let?
 8. Jaké je tvé největší životní přání?

Odpovědi na otázky, prosím, zasílejte opět sovou Enole Gatito, na discord do soukromé zprávy Enol#9763 nebo na e-mail: enolagatito@email.cz. Čas na vypracování a zaslání máte do neděle 14. 7. do 23:59.

Pozor! Nestihli jste se přihlásit minulý týden, ale rádi byste se ještě zapojili?

Stále můžete! Pošlete nám fotku vašeho kouzelného já (print vaší postavičky v kouzelnickém outfitu) spolu s popisem vaší osobnosti. Co byste nám rádi o sobě řekli? Příspěvky posílejte na výše uvedené kontaktní údaje. Ovšem opožděné zařazení do soutěže vás bude něco stát. A to konkrétně 5 srpců na konto Klubu Hadího krále. Těšíme se na vás!

V příštím článku se již budete moci těšit na zveřejnění našich účastníků. A že je na co koukat!

Pro Hadího krále
Enola Gatito

2 komentáře

 1. Michelle Corbin
  8. 7. 2024 (15:51)

  Hmm hmm, že bych to ještě hecla? Ale tolik otázek na tělo, že se mi z toho hlava točí a před očima tmí O_O

  • Jak to, že ještě nejsi přihlášená? Šup, šup, napravit! O:)
   Otázky na tělo… no jo… nejde v MISS náhodou i o tělo? O:)

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*