HK MISS Hogwarts 2024

Jistě všichni znáte světovou soutěž MISS. Ale co si budeme, nikde na světě nenajdete takovou koncentraci lidí s tak skvělým stylem a vznosným charakterem jako právě na našem hradě. Proč si tedy takovou malou soutěž Hadího Krále HK MISS Hogwarts – neudělat i u nás?Myslíte si o sobě, že jste krásní, máte styl a to jediné, na čem vám záleží, je blaho všech ostatních? Tak na tyhle žvásty se tady vykašleme. My si chceme prostě jenom užít trochu letní zábavy a zvolit si při tom vlastní HK MISS Hogwarts.

O co tedy půjde?

Během léta vás bude čekat 8 disciplín. Nebude to nic náročného. Jistě jste někdy nějakou mudlovskou soutěž MISS viděli, takže víte, co zhruba očekávat.

Vždycky v pondělí se dozvíte zadání nové disciplíny. Na její vypracování budete mít přesně týden, tedy do nedělní půlnoci. V následujícím týdnu se jednak dozvíte nové zadání, jednak bude kontinuálně probíhat hodnocení vašich příspěvků odbornou porotou. To bude probíhat anonymně, porota tedy nebude vědět, komu přesně body uděluje.

S týdenním zpožděním si pak vždy představíme vypracování všech účastníků. Body budou až do konce skryty, vše se odhalí hromadně až s vyhlášením výsledků.

Účastníci budou rozděleni do tří kategorií:

 • Nováčci
 • Studenti a duchové
 • Dospělí

Nováčci se tedy nemusí nechat zastavit tím, že jejich šatníky ještě neobsahují tolik kousků oblečení jako je tomu u zbytku obyvatel hradu – boj mezi nimi bude zcela vyrovnaný. Stejně tak se profesoři nemusí cítit ochuzeni o kolejní barvy ve svých skříních. Budou opět soupeřit jen mezi sebou. Zde bych ale ráda dodala, že tato soutěž nebude jen o tvorbě outfitů!

Jde nám o objektivitu, proto bude porota sestávat ze čtyř členů, každý je z jiné koleje. Pojďme si ji představit:

Havraspár – Vivienne van Abernathy
Kdo jiný by měl soudit módu a krásu, než právě šéfka módní patroly? Vivienne je veselá, avšak přísná kritička. Pro co má ale údajně slabost, je čokoláda. Ne, neříkáme to proto, abyste jí nosili úplatky v podobě bonboniér. To by vám plusové bodíky jistě nepřineslo!

Mrzimor – Bertranda Hooki
Prefektka žluté koleje, která je vždy vkusně oblečená a nebojí se doplňků. Z naší čtveřice právě ona oplývá největší dávkou trpělivosti. Obzvláště ve chvílích, když se někoho zeptá na raňajky a oni jen kývají a usmívají se.

Nebelvír – Princess Star
Červená primuska, které styl rozhodně není cizí. Aktivně se účastní všech módních soutěží, ve kterých sbírá samá skvělá hodnocení. Nyní využije získané zkušenosti a pokusí se postavit na druhou stranu barikády. Nechala se slyšet, že plusové body by mohl získat ten, kdo oblékne červenou! Teda co?

Zmijozel – Faye Sages
Posledním členem odborné poroty bude sama ODĚFní královna. Módu zbožňuje ve všech jejích podobách, ale hlavně, když není nudná. Dokáže ocenit skryté myšlenky outfitů, nad kterými si jen spokojeně posykává.

Nyní už nic nebrání tomu, abyste se nám do soutěže zapojili i vy!

A co bude první disciplínou? Přece se přihlásit! Pošlete nám fotku vašeho kouzelného já (print vaší postavičky v kouzelnickém outfitu) spolu s popisem vaší osobnosti. Co byste nám rádi o sobě řekli?

Nováčci mohou dodávat outfity i ze zkušebních kabinek na Příčné ulici. Kreativitě se meze nekladou.

Své přihlášky můžete posílat sovou do sovince Enoly Gatito, na discord do soukromé zprávy Enol#9763 nebo na e-mail enolagatito@email.cz. Čas na přihlášení máte do neděle 7. 7. do 23.59 hodin.

A na co se můžete v závěru těšit? Samozřejmě na hodnotné odměny!

 1. místo v každé kategorii získá 6 galeonů
 2. místo v každé kategorii získá 4 galeony
 3. místo v každé kategorii získá 2 galeony

Všichni účastníci se ale samozřejmě mohou těšit i na nějaké drobné odměny. A ty, kteří se zúčastní všech soutěžní kol, bude v závěru čekat odměna speciální a na hradě nevídaná.

Buďte první HK MISS Hogwarts!

Těšíme se na vaše příspěvky!

Pro Hadího krále
Enola Gatito

5 komentářů

 1. Inees Rut Gowstring
  3. 7. 2024 (11:36)

  Soutěž je to krásná a těším se na účastníky a jejich vypracování. Já už jsem na MISS moc stará 😀

 2. Mám trochu dojem, že v kategorii dospělých to zase tak anonymní nebude, ty obličeje jsou docela unikátní… 🙂 Ale díky za oživení staré tradice zmijozelské miss, těším se!

  • Ano, u těch outfitových disciplín s tím nejde nic dělat. Bohužel. Ale ty budou jen tři z osmi! +mrk, mrk+ 🙂

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*