Zmijozel trénuje

Aneb jak si vedem s Džín

Jak jste jistě stihli zaregistrovat, tak novou Zmijozelskou kapitánkou famfrpálového družstva se stala Jean Moliacová. Na trénink jsem sice dorazila později, ale dokážu si představit, co se tam dělo za tu hodinu, co jsem tam nebyla. To by bylo samé a dej si sto kliků a padesát sklapovaček a dvacet dřepů a jestli mi hned po tom co sedneš na koště padneš, tak tu nemáš co dělat :D. Naštěstí když jsem přišla, tak nikdo tak ztrápeně nevypadal, nebo se to snažil nedávat najevo, tak jsem usoudila, že příští trénink se asi dostavím včas. S koštětem v ruce přišlo trénovat také pár nováčků, za což jsme určitě rádi. Teď si všichni procvičujeme prsty, abychom v nich neměli klikací tiky, po tréninku se totiž reflexy projevují :D. Tady se můžete podívat, že střelkyně se do toho opravdu opřely a nasázely do obručí protivníka hodně gólů:

A ještě jedna věc..máme drsné odrážečky! Nevěříte? A stačí vám jako důkaz to, že shazujeme i vlastní řady? To by pak pro nás nějaký ten havran, lev, nebo jezevec neměl být problém!

Nakonec přidám ještě perličku. Tydynkasi myslela, že to neukliká se zelenou kebulí. Ale Tydy, vždyť máš takovou zdravou barvu!


Nejen, že je zelená zdravá barva, ale Jean Moliacováse prozatím projevila jako dobrá kapitánka. Trochu opožděné zasílání košťat, helmy a chráničů..no prostě výbavy  se ještě daá odpustit. Tak uvidíme, jak se osvědčí na příštím tréninku.

PS(dodatek pro Jean): Opovaž se nám tu rozcvičku dát! 😀

Pro Hadího krále,

uklikaná Kristie Smithová

2 komentáře

  1. Uíí, zelené-já! 😀 TO od tebe není hezké, fotit člověka, když je mu blbě :X 😀

  2. Kristie Smithová
    7. 4. 2011 (21:58)

    Já ti říkám, že je to zdravá barva! 😀 Není ti blbě 😀

Komentáře jsou uzavřeny.