Vyhodnocení žetonové soutěže!

Již dlouho očekávaný článek. Kdo zvítězil? Kdo si dnes odnese nejvíce žetonů?

Než se ale dozvíme cokoli o vítězi, podíváme se nejdřív na výsledky 3. kola naší soutěže. Jak mnozí z vás vědí, na úkol jste měli celých 24 hodin, kde jste měli sbírat indicie, které by vás dovedly na jedno místo na hradě.

Z indicií vám vyšlo toto:

Tam kde vrchol hradu se dotýká,

čeká tě odměna veliká.

Ale přetím než jí dostaneš,

otázku lehkou dostaneš.

Stačí odpovědět správně,

jistě to zvládneš hravě.

Je to tam, kde ručička hodin se mihla,

tam čekají tě žetony – vytoužená výhra!

Do Severní věže se dostalo pouhých 5 nováčků. 1. místo si vybojoval Samslav Kulík, hned za ním na 2. místě se umístila Marla Fierté, které to skutečně uteklo jen o fousek. Na 3. místě skončila Lodnis Avicellus Night, na 4. místě Lucienne Danielle Merril a na 5. místě se umístila Sarah Sophie Stone. Gratuluji všem :))

S body za tohle kolo se to má takto:

Samslav – 30b

Marla – 25b

Lodnis – 20b

Lucienne – 15b

Sarah – 10b

Říkaly jsme vám, že tohle kolo bude důležité. :-))

…A teď už se dostáváme k vyhodnocení celé soutěže! Jelikož se nám povedlo nashromáždit neuvěřitelných 1608 žetonů (!), ceny budou poměrně vysoké. Bylo to poměrně těsné umístění, druhému místu uteklo první jen o pár bodů, ale i tak se může těšit na pořádnou cenu. :-))

Na prvním místě se umístil se svými 55 body… Samslav Kulík! A protože získal nejvíc bodů, odnáší si od nás 450 žetonů. Na 2. místě se se 47 body umístila Marla Fierté! Ta si od nás dnes odnese 350 žetonů. Na třetím místě se umístila Lucienne Danielle Merril s krásnými 40 body a vyhrává 200 žetonů. Za ní se už s větším bodovým rozdílem (konkrétně se 27.5 body) umístila Lodnis Avicellus Night! Získává 158 žetonů.

S deseti body se na 5. místě umístilo více lidí – Rosie Wilder, Yoghurt Hůlčička, Sarah Sophie Stone, Mireya Iridiscente a Samantha Sarah Mooness. Každý z nich dostává krásných 90 žetonů!

Všem výhercům a zúčastněným gratuluji a děkuji za účast. Doufám, že si žetonky a pouť pořádně užijete! 😀

Dále bych chtěla moc moc poděkovat všem sponzorům a dárcům, kteří podporovali naši soutěž a nenechali nováčky odejít s prázdnýma rukama. Mezi hlavní sponzory patří: Cerridwen Lowra Antares, Elle Sutherland, Selena Enail Smithová, Barbara Arianne Lecter a Safira Jane Bardotová.

Ještě jednou všm moc děkujeme. 🙂

NaSaŠí Jackson & Kristie Smithová

1 komentář

  1. +tleská+ Joo, jsem předposlední! 😀
    Jinak, díky za tu soutěž, fakt výborný nápad!

    Lodniska 😉

Komentáře jsou uzavřeny.