Málo lektvarů proti vráskám? Pro některé žádný problém!

Každý má jistě mezi profesorským sborem někoho, ke komu vzhlíží a koho obdivuje. Občas se to vymkne kontrole a dotyčný/dotyčná si pokaždé když má jeho idol fotku v Denním věštci, či kdekoli jinde bere nůžky a vystříhává. Potom to končí různě, buď polepeným pokojem, fotkou na nočním stolku, nebo třeba fotkou nalepenou v deníčku, kde kolem ní září nejedno srdíčko. Ale co teď? Teď, v době kdy fialoví nemají čím vyhladit vrásky? Podepíše se to na počtu jejich obdivovatelů a obdivovatelek? Čtěte dál a dozvíte se!

Je známo, že se v současné době v nemocnici u sv. Munga nachází tři studenti z naší školy, dvě dívky a jeden chlapec. Povedlo se mi přeprat přemluvit nemocniční personál a pustili mě k těmto třem spolužákům. Byla jsem poměrně udivená, poněvadž všechny tři jsem dobře znala. Avšak si nepřáli aby jejich jména byla zveřejněna, protože by se totálně ztrapnili protože nikdo by si nepřál být v takovéto situaci středem pozorností svých senzací chtivých spolužáků. Všichni tři ale souhlasili s menším rozhovorem, tak jsem se jich tedy zeptala, proč leží v nemocnici a obzvlášť na oddělení psychiatrie. Odpovědi zněly takto:

Chlapec: Ležím tu, protože na vrásky madam Anseioly Renine Rawenclaw se už nedá dívat! Když kolem mě procházela ve Velké síni, tak jsem myslel že sebou seknu a hned jsem letěl do ložnice, kde jsem upadl do šoku z toho co jsem viděl. Teď už se to sice lepší, ale koukám že budu muset uctívat někoho jiného, nebo mi brzo přeskočí znovu. Jo a nikde prosím tě neříkej kdo jsem, děkuji. Však víš, madam je vdaná a k tomu upírka, ten její manžel jakbysmet, ještě bych skončil s trollama z Upírů (spolužák má na mysli předmět, který učí p.p. Serge Renine).

Dívka č.1: Se jako ještě ptáš? Se podívej na MekBréjva s vráskama a bez vrásek. Bez vrásek vypadá tak..mladě, víš o co gou, ne? Mě jednou jakože pozvalna ležák ke košťatům, tak sem šla, vzala si ty nový čůpr šaty v Příčný a ještě jsem si skákla ke kadeřnici. A co z toho?! Sem tam přišla, kecla si na židli a místo toho abych se rozplývala nad tím, jaký má dokonalý oči, tak jsem zaostřila na ty příšerný vrásky a flákla sebou o zem!!! Rosmerta mi pak řekla že si pro MekBrejva přišla nějaká ženská, tak jsem se tam rozbulela. Já ho nesnáším, nesnáším!!! (Spolužačka shodila ze stolku podnos se skleničkami, začala plakat a ječet. Kolem ní se okamžitě seběhlo pět pracovníků nemocničního oddělení a museli jí dát sedativa, aby se uklidnila).

Dívka č.2: No, čistě teoreticky by se dalo moje psychické zhroucení připisovat k tomu, že nejúžasnější z nejúžasnějších p. Matthew Whitecrow má vrásky. To znamená že stárne a tudíž už za chvíli nebudu IN, protože po něm budu jako jediná koukat, když holky už budou viset zase na někom jiném, že ano. (Spolužačka byla relativně v pořádku, jen jí prý pronásledují noční můry).

Poněkud cenzurovaná fotka nemocných

Tak to sami vidíte. Právě se děsíte a říkáte si okolo čí fotky si teď máte v deníčku malovat srdíčka, když mají všichni vrásky? Omyl! Všichni ne! Třeba takový profesor Orionis je švihák jako vždycky. Ten na sebe může hodit i pyžamo a je khůl i se svým účesem alá Justin Bieber! Profesor Midar Kilahim je na tom taky celkem dobře, ani vráska! Ale na jak dlouho? Stejně jsou na tom slečny Niam i Tir-na-nog a Elizabeth Lextrová.

No, bez vrásek je to sice o hodně lepší a bez vrásek je míň traumatizovaných studentů, ale jsou i tací, kteří s vráskami umí zatočit a schovat je! Nevěříte? Tak se podívejte!

Pro dnešek to bude asi vše, takže shánějte mandragory, ať je můžete pěkně draze prodat darovat potřebným, kteří mají vrásky!

Pro Hadího krále Kristie Smithová