Jak jsme trénovali aneb zábava na hřšti

Trénink, který byl tak dlouho očekáván, na který se těšila hromada zmijozelských studentů.

 5. listopadu jsme se sešli relativně brzy, oba týmy (i náhradníci) byly připraveny vzlétnout co nejdříve, aby se mohly pustit do tvoření nového baziliščete, což bylo účelem celého tréninku.

Jelikož se Ferdinand odplazil někam s bývalým ředitelem koleje, naši zelení se rozhodli pro stvoření nového „maskota“ a zeleného mazlíčka.

 

 

Zelená ropucha   X   Černý kohout

V 18:00 oba týmy vzlétly vzhůru, spousty náhradníků fandily především týmu „Zelená ropucha“, který musel vyvinout dvojnásobnou snahu, aby to vejce s pomocí „Černého kohouta“ zvládl vysedět…

Účast byla opravdu hojná, co si pamatuji, tak jsem za celou svou dobu bytí na škole neviděla zelený početnější trénink či zápas.

Během pilného klikání a zběsile rychlého létání se přišly podívat i nějaké „už-nemusím-trénovati“ tváře, které atmosféru jen zpříjemnily a zabavily hráče natolik, že čas rychle utekl, aniž by to někdo zaregistroval. Tudíž se vařilo jedno koště za druhým.

Vskutku… někdy byly ty jejich hlášky opravdu moudré. =D

Většina lidí fandila Ropuše (i hráči z Kohoutího týmu), jelikož všichni věděli, že bez ropuchy se vejce jen tak neobjeví.

Při pracném nalítávání procent jsme si však užili i spoustu srandy. Perličky padaly jedna za druhou,vedly se zajímavé diskuse jak ve vzduchu, tak i na tribunách.

Nakonec to všechno dopadlo dobře.

Vejce bylo „vysezeno“, zatím odpočívá v teple u krbu, není ještě jasné, kdy se vyklube ani co za pohlaví to bude.

Jedno se však ví jistě. Bude to maskot poháněný silou zmijozelských studentů.

Pro Hadího krále sepsala NaSaŠí Jackson

2 komentáře

  1. Nechci vypadat jako šťoura, ale nesbírala pak…Barb? Nebo Cerri na hřišti skořápky? Jako že už se bazilišče vylíhlo?

    Darkness

Komentáře jsou uzavřeny.