Famfrpálová sezóna 2014

Každá kolej má ve svém famfrpálovém týmu hvězdu a hráče, který podporuje tým i v těch nejhorších situacích a kritických momentech. Každý tým někdo drží pohromadě. Každý tým má někoho, na koho se může spolehnout. Dovolte mi tedy v tomto malém ohlédnutí za letošní sezónou ocenit ty, kteří v mém týmu zazářili!

Barbara Arianne Lecter

Je hráčkou, která nás drží pohromadě. Přes všechny technické problémy, kterým byla vystavena. Přes ohromnou zátěž v mudl životě. I přes zdravotní problémy tu vždycky byla. Na každém tréninku, na každém zápase. A sebou přinesla i dobré slovo, podporu, klid a pohodu. Bez ní bych se na většině tréninků pravděpodobně zbláznila. Žaba je excelentní odrážečkou, která krom obrany celého týmu také odstraňuje soupeře z cesty ku našemu vítězství. Věřím, že jednou, až vše bude fungovat tak, jak má, ji nic už nezastaví a ona bude tím důvodem, proč vyhrajeme famfrpálový pohár. Jednou určitě. 🙂

Žába už je tak pevnou součástí týmu, že si ji občas spletu s koštětem. (Promiň, žabičko!) Ale už jsem jí nechala vyřezat její jméno do lavičky, na které téměř nikdy nesedí, neboť neustále poletuje po hřišti. Ale žába je legendou a legenda musí mít vlastní lavičku!

Cerridwen Lowra Antares

Jedna z nejlepších chytaček, kterou jsem měla tu čest poznat. Dobře! Je to jediná chytačka, kterou jsem kdy poznala, ale rozhodně je nejlepší! Bez Cerri bychom si ani neškrtli. Ano, chápu všechny její důvody i nedůvody i její šíleně pesimistický pohled na zápasy proti Nebelvíru, ale jedno musím říct a to jedno Cerri musí pochopit. Bez Cerri bychom nevyhrávali. Tým potřebuje chytače a náš tým má toho nejlepšího. Bez diskuze! Famfrpál v dnešní době stojí bohužel jen na dobrém a zkušeném chytači. Tím Cerri rozhodně je, a proto je pro mě tím, na koho se můžu spolehnout. Protože vím, že je dobrá a že umí bravurně chytat!

(Mimochodem, Cerri už má dávno dávno dávno lavičku se jménem – jinak bych ji rovnou pořídila!)

Trevor Ztřeštěný

Pro mě je Trevor objev roku! Zázračný nováček! Přiznejme si to, každý, kdo ho viděl hrát, musel vidět to, co jsem viděla já už na trénincích. Trevor má chytání v krvi. Doslova.

Trevor se nebál postavit zkušeným a léta trénovaným střelcům a obstál proti nim. Nováček, co letos poprvé seděl na koštěti! To, co dokázal, je obdivuhodné!

Trevor na prvním tréninku jako každý nováček nejdřív zkoušel post střelce, po pár minutách však bylo jasné, že na tomto postu se moc „nechytá“. Zkusili jsme tedy brankáře a Salazaru díky za to šťastné rozhodnutí, neboť když Trevor seděl před brankovými obručemi, vypadalo to téměř jako zázrak. Po pár hodinách tréninku už Trevor začal správně číst hru a dokázal vychytat i tak skvělé střelce jako jsou Ein a Lucy.

Trevor je také prvním nováčkem v historii, který byl součástí zahajovací sestavy ve všech famfprálových utkáních. První zápas sice nedohrál, ale v ostatních se bravurně držel a chytal ze všech sil až do konce. To, že jeho úspěšnost byla téměř 60%, je neuvěřitelné, vezmeme-li v potaz, že je nováček na 9. úrovni a vychytal i střelce na 16. úrovni?! Už se nemůžu dočkat, co Trevor předvede po prázdninách, neboť pokud udrží svou laťku takhle vysoko, mají se ostatní týmy na co těšit. Budeme neprůstřelní!

Trevorovi patří velké díky a odměna v podobě Kolejní vlajky za letošní hvězdu týmu!

V neposlední řadě patří díky i celému týmu! Jmenovitě:

Lucy de Lioncourt – skvělé střelkyni, bez níž by polovina gólů nepadla

Eineann Mag Lasair – skvělé bojovnici, která vybojovala nejvíce camrálů

John Charless Bartowski – skvělému střelci, který statečně bojoval o camrál a perfektně přihrával

Renée Carlisle – neprůstřelné brankářce, bojovné střelkyni a nebezpečné odrážečce. Díky, Renée, která je holka pro všechno!

Agatha Scarlet – odrážečce, která statečně naskakovala za své zraněné spoluhráčky

Maia Lynette Aerangis – nebojácné hráčce, která nasedla na každý post a ač bez znalosti strategie na všech, podpořila celý tým

Gita Hrdličková – která i přes veškerou únavu na poslední chvíli zachránila důležitý zápas

NaSaŠi Jackson – bez níž by zápas proti Nebelvíru prostě nebyl zápas

Hedvika Wiletová – která nebezpečně číhala na střídačce a zaskočila vždy, když bylo nejhůř

Velké díky patří také Beatrice Rose Stefans a Eleanor Charlotte Fields, dvě mladé nezkušené dívčiny, jež na hřišti zářily a umožnily tak důležitým a klíčovým hráčům chvilkový odpočinek v šatně a nabytí nových sil v důležitém zápase.

Děkuji vám všem! Bez vás bych neměla tým a bez vás bych nebyla kapitánkou.

Děkuji!

PS: Nejsem malíř, takže se zúčastněným omlouvám za jejich zhyzdění, ale žáby požadují ilustrace! 

4 komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.