Těžký život nedobrovolného flákače

V dnešní době je očividně moderní se flákat všemi možnými způsoby. A i když se občas fláknete, sem tam podlehnete kouzlu prokrastinace, stále je to naprosto přirozené, není důvod se nazývat kdovíjak velkým flákačem. Jenže… co z člověka dělá skutečného a poctivého flákače?

Sama jsem se donedávna považovala za takovou průměrnou lemru, která to s aktivitou tolik nepřehání, ale zároveň když je potřeba, tak tedy udělá, co se po ní chce. Když se ke mně dostaly (zcela z tajných a soukromých zdrojů, jak jinak) informace o tom, že mě někteří studenti považují za flákače natolik, že jsem jim vzorech v úkolech (a to tam na Flákání pro pokročilé ani nechodím!), zhrozila jsem se. To je to se mnou až tak vážné?!

„Zajímavej flákač by možná byla Sušena, místo toho aby zabrala a Zmijozel hrál o pohár, ona se flákáááá! Maturuje až na jaře a už teď na podzim se fláká! No co je za bordel tohleto, pak tady my musíme předstírat něco jako boj o pohár s Mrzimorem, achjo no.“

Identity citovaných uvádět pro jistotu nebudu, každopádně se mi nyní určitě nedivíte, jak šokována jsem byla, když jsem o své maličkosti takové nepravdy zaslechla! Člověk se ani nesnaží a hned mu přiřknou nějaký prapodovný titul Flákače! (I když… pravda je, že kdybych se snažila, tak bych nic takového asi nezískala, hmmm!)

„Hned jak jste nám zadala úkol tak jsem věděla koho si jako flákacího partnera vyberu. Je to můj vzor a hadonoš NaSaŠí Jackson. Ovšem když jsem se dala do úkolu a znovu hledala mezi Vaším výběrem kam ji zařadit, zjistila jsem, že pro ni žádná kategorie není. Musela bych jí rozdělit mezi Vtipálky, trochu Fňukny (protože ty body opravdu potřebuje) a Profesorův oblíbenec. Ale to by nebyl správně odfláknutý úkol, kdybych to jen takto opsala. A tak jsem se rozhodla vymyslet novou kategorii, která by tuto mezeru, kam NaSaŠí spadá, vymyslet.
Je to
MAZÁNEK. Mazánek je všude hýčkán. Jak u učitelů, tak u studentů. ….. A tak bych mohla psát superlativy donekonečna. Zkrátka díky Suší vznikla nová kategorie flakácího partnera, a to Mazánek.“

„Na flákání bych si asi vybrala Suši, a to i přesto, že by nejspíš patřila mezi Žvanily, aspoň podle toho, že při famfrpálu, v soubojáku i v reálu je taková… komunikativní. Čili užvaněná.“

Sama se divím, že jsem vůbec byla schopná sepsat nějaký článek, když jsem podle ostatních takový flákač! Už se vám něco podobného taky stalo? Každopádně až se bude vyhlašovat soutěž o největšího flákače, pamatujte – volte Suši!