Žhavým drátem do oka

Investigativní novinařina je věda. Pokud správně nepátráte, nedozvíte se drby. A protože my máme drby rádi, pátráme za vás.


Mrzimor se na tajné schůzi vedení rozhodl, že místo jezevce přijme nového patrona koleje, který bude navíc symbolem všech mrzimorských.

Kolejní ředitel to komentoval slovy, že „nic sluníčkovějšího není a Dan Nekonečný má navíc styl a šťávu“.
Barbara Arianne Lecter byla přistižena, jak ve svém kabinetu olizuje údajně zachráněné čokoládové žáby. Když jsme se jí zeptali, jak je tohle možné, olízla žábě zádíčka a pravila: „Stejně jí přede mnou ožužlala Brendi, tak už je to fuk.“ Jedním dechem ale dodala, že rozhodně nejde o čokoládovou žábu, že zkouší nové kouzlo a jak-si-jako-dovolujeme-vpadnout-bez-zaklepání.


Inspektorka výuky NaSaŠí Jackson je vypečená maminka. Své Dítě. nechala otci, že je se staráním na řadě on. Jak se kauza vyvine vás již nebudeme informovat, protože jsou věci, na které se koukat nedá. Třeba na Dítě. naší inspektorky.
Havraspár rezignoval na svou moudrost. Modrá je dobrá a prý jim stačí.


Majitelka salonu NiT Niam i Tir-na-nog se dala slyšet, že kvůli porotcování Sedmiboje, přípravě kolekce a chování holubů a vačic nespí. Na místo toho počítá ovečky. Bohužel na hradě příliš OVCí není, a tak se prostě nedá spát. Projevy nevyspání se ukazují nejen v běžné činnosti, ale i v podivné několikajazyčné mluvě, kterou se prezentuje. Nebo to jsou dozvuky po únosu UFO?


Novému řediteli hned první týden ve funkci teče do bot. Pravděpodobně se přišlo na ty tunely, které vznikly na hradě za působení jeho předchůdců. V neoficiálním prohlášení uvedl, že tunely nechá přepracovat na kanály pro lepší odtok vody.

A co na to Hlaváček?

2 komentáře

  1. NaSaŠí Jackson
    1. 4. 2016 (20:14)

    Všechno popřu. 😀
    Jinak díky za super žhavé info, konečně taky něco pořádnýho!

Komentáře jsou uzavřeny.