Je v Ďáblově jámě vůbec bomba hnojůvka?

Odpověď je vcelku jednoduchá: ANO, JE. Ale je tam jedno velké ALE. Pokud jste vášnivý hledač a pátrač v Ďáblově jámě jako já, určitě jste stejně naštvaní. Bomba hnojůvka prostě nikde není, ať se snažíte, jak chcete. Všude samá fazolka, samej srpec, občas šťáva z ďáblova osidla, sem tam šém a výjimečně některá z bylinek.

Udělal jsem malý vnitrokolejní průzkum. Prošel jsem celý seznam studentů ze zmijozelské koleje a hledal, kolik z nich tu proklatou bombu hnojůvku objevilo. Z počtu šedesáti devíti aktivních studentů našlo bombu hnojůvku jen pouhopouhých pět studentů. Ano, pro ty, kteří nevěřícně čtou, ještě jednou. POUHÝCH PĚT STUDENTŮ. Dva studenti jsou navíc z rozšiřujícího studia. Jména oněch výjimečných sběračů jsou:

Loralei Silwerin, 3. ročník, počet průchodů 50 429
Hannabell Cavanaugh, 5. ročník, počet průchodů 27 062
Magdarlene di Facittra, 5. ročník, počet průchodů 15 757
Lucy de Lioncourt, 5. ročník rozšiřujícího studia, počet průchodů 34 933
Marguerita Laux, 12. ročník rozšiřujícího studia, počet průchodů 42 609

Zeptal jsem se Loralei Silwerin, která má v průchodech tak neuvěřitelné číslo, jak často najde v Ďáblově jámě bombu hnojůvku. Její odpověď moc nepřekvapila: „Našla jsem ji tam asi už 3x.“

No to je sakra málo.

Jak se tedy dostat k bombě hnojůvce, která je součástí magíka s názvem Častý host?

Jako první mě napadlo mít průchody nad 10 000, ale je spousta studentů, kteří mají nad 10 000 průchodů a zatím bohužel ostrouhali jako my ostatní. Jen zběžně, Andra Tigers má 11 736, Bibi Anne 15 556 a dokonce ani Narcisse Cinerea s 21 314 průchody nic.

Další možností, jak asi bombu hnojůvku získat, je uplatit fialového, který má na starosti Prasinky. Věřím tomu, že onen fialový je zodpovědný za zadržování bomb hnojůvek u sebe v kumbálu a odmítá je vypustit do oběhu. Jestli to ostatní cítíte stejně, je potřeba vyvolat vzpouru nebo takovou malou revoluci, popřípadě ho hromadně uplatit, aby bomby hnojůvky uvolnil.

Závěrem bych rád popřál všem hledačům a sběračům pevné nervy v průchodech. Ať vás provází pevná ruka a silná mysl, neboť ta zpropadená věc jménem bomba hnojůvka tam někde určitě je a jednou ji najdeme snad všichni. Vzhůru do Ďáblovy jámy.

Pro Hadího krále
Lucas Redferrum

11 komentářů

 1. NaSaŠí Jackson
  15. 4. 2018 (15:38)

  Já mám něco málo přes 8000 průchodů a hnojůvku se mi podařilo najít, myslím, pouze jednou. Ale šance na nalezení hnojůvky je opravdu malá a většinou záleží na hodně velké náhodě.

  Budu moc fandit, třeba se vám podaří Ďábla nějak ukecat!

 2. Inees Rut Gowstring
  15. 4. 2018 (17:20)

  Tak to bych si zasloužila medaili za nejrychlejší nález Bomby hnojůvky 🙂 Už se mi to taky podařilo. Držím palce i ostatním.

  • No hodila jsi mi do toho pořádný vidle 🙂 já už jsem to měl napsaný a odeslaný, když jsi jí našla. Lucas

  • Inees Rut Gowstring
   15. 4. 2018 (18:31)

   Házení vidlí mi jde… řekla bych, že jsem v tom dokonce přeborník 😀 promiň ! 😀

 3. To není fér! Já už jí hledám pátým rokem a pořád nic, Inees přijde a hned ji má! 😀

  • Inees Rut Gowstring
   18. 4. 2018 (11:03)

   Andro a máš aspoň štěstí v lásce? 😀 tam se totiž zas nechytám já 😀

 4. Zpytlehněv Zďáblíkov
  16. 4. 2018 (11:50)

  Já mám 17 362 průchodů a hnojůvku jsem taky neviděl ani z dálky 😀

 5. Říkám vám, že Inees a Lucad jsou háďata štěstěny, mají určitě tajné fígle od svých prefektek/primusek 😀 – Soo

Komentáře jsou uzavřeny.