Ať název vymyslí Zpytel, když je tak chytrej. To je dobrý to necháme

Protože mě pan Zpytlehněv už skoro půl roku otravuje si myslím, že s dlouhodobou absencí Skrývanky pod Magnólií nemají kreativní duše nad čím óchat a áchat, rozhodla jsem se v následujícím článku podělit se svými skromnými a samozřejmě úchvatnými skicami, které si trochu obdivu nepochybně zaslouží. Některé dokonce můžete vidět i na pultech v Příčné ulici!

Nová návrhářská rubrika

V redakci HK si také myslíme, že je velká škoda, že neexistuje žádná náhrada za Skrývanku pod Magnólií a proto jsme se rozhodli vydat sérií článků s hradními módními návrhy. Máte také návrhy, které chcete uveřejnit? Pošlete nám je na redakční sovinec redakce.hk@email.cz, případně napiště Haydenovi do sovince.

Začneme staronovým kouskem. Staronový je proto, protože jsem všechny návrhy tvořila někdy v roce 2013 (zhruba), ale na pulty v Příčné ulici se dostaly teprve nedávno – kdysi jsem návrh posílala předchozí správkyni, ta mi řekla, že barevné šaty naskladní na podzim a od té doby ticho. Pravda, neřekla mi, který podzim měla na mysli. Naštěstí se po těch letech zalíbily i současné správkyni Příčné uliceKate Resee, která nečekala na žádný z podzimů a proto se můžete na pultech kochat oběma variantami vzorů!


Jsem začátečník, vůbec se neptejte, proč jsou každé

šaty jinak umístěné, za to může magie!

Další, co jsem v záchvatu svého amatérského šití zkoušela dát dohromady, jsou repliky mikin, které nosívají mudlové při nějaké jejich hře, které říkají bejzbol, či co. Hraje se to s takovým trollím kyjem a míčkem o něco větším než zlatonka. No, famfrpál to není, tak mě to zas tolik nezaujalo, ale ty mikiny, to je jiná! K dispozici na Příčné ulici jsou jak dámské, tak i pánské verze v kolejních barvách. Dělala jsem i profesorskou variantu, ale proč se na pulty nedostala, nevím. Asi fialová zvýrazňuje vrásky a povislou kůži.


No jen se podívejte na ten skvost, a já teď mám

v šatníku ošklivou modrou a nemůžu si ji vzít na sebe!


A posledním z mých povedenějších kousků (och, to ego!) jsou dámské jeansy, které mi kdysi také prošly přes kontrolu výrobků, ale na pulty v Příčné ulici se nedostaly. Zkusila jsem to proto letos znovu a odborné komisi se tentokrát znovu zalíbily. Mimo jiné to dokazuje to, že jsou mé návrhy skutečně nadčasové! Jen na mě tedy přišel od komise dotaz, zda dokážu udělat i pánskou verzi. Ho ho ho, to se zeptejte mého o šest let mladšího já, milí zlatí!

Jeansy zatím na Příčné ulici nenajdete, ale kolegyně Kate mi říkala, že se s těmi pány pokusí něco vykoumat a ušít je i na jejich obrovské haksny. Tak uvidíme, já bych si ty kaťata koupila, škoda že součástí šicí brigády není jeden tester zdarma. Rozhodně by se to mělo zavést! Příčná ulice tak získá nejen spokojené návrháře, ale i reklamu a spoustu nových kupců! A to se vyplatí!

Pro Hadího Krále

NaSaŠí Jackson

Pozn. redakce: Konec článku chybí, protože kolejbába utekla na Příčnou ulici bojovat za práva návrhářů.Pozn. redakce II: Editor dostal důtku za prachbídný titulek a nesmazaná vyškrtaná slova!

 

6 komentářů

 1. Narcisse Cinerea
  7. 8. 2018 (10:15)

  Ten název… +řehní se+

  Jinak té profesorské verze je škoda! A na novou rubriku se hrozně těším! 🙂

 2. Kolejbábo, Vy jste šikovná! Navrhujte dál a dál! Děkuju madam Kejtě, že si to můžeme konečně i koupit!:)

  Marg

 3. Zpytlehněv Zďáblíkov
  7. 8. 2018 (13:06)

  Ta ženská profesorká verze je hrozně tmavá, ale je škoda, že neprošla ta pánská.
  Každopádně je hrozná škoda, že jste s navrhováním přestala. Určitě byste měla navrhovat dál!
  A pak o tom psát! 😀

 4. Nádherné modely slečno. Měla by jste navrhovat častěji a ten název je bozi – Ann

Komentáře jsou uzavřeny.