Adventní kalendář Hadího krále – 20. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte u dalšího okénka adventního kalendáře Hadího krále! Pokud dosud netušíte, o co se jedná, neváhejte si to přečíst v úvodním článku. Pakliže však víte, nic vás nemusí zdržovat od otevření dalšího políčka. Tušíte, jaký úkol by na vás mohl čekat? A jaká odměna se pod číslem 20 skrývá?


Adventní okénko s číslem 20
Salazarnálie, i jiné svátky se kvapem blíží a všude na chodbách hradu je znatelný shon – studenti i profesoři létají z jednoho místa na druhé, v rukách hromady dárků v různých stavech zabalení, spolu s balicími papíry v baťozích na zádech a hromadou lepenky zavěšené na každém koutě, z chvil, kdy ji nějaký kouzelník potřeboval odstřihnout, ale nevyměřil správně potřebné množství. Po chvilce hledání najdeš Noah se Saiph, které sedí na zemi obklopené nezměrným množství věciček různých velikostí. Vypadají jako továrna o dvou lidech – Noah stříhá papír, připravuje lepenku a nadepisuje dárky, zatímco Saiph je úhledně balí. Jakmile spatří, že se přibližuješ, Noah rychle sáhne po hůlce a všechny věcičky překryje dekou, která ležela poblíž. „Odměny z kalendáře se dozvíte až zítra! houkne Saiph a nervózně posune roh deky, aby opravdu nebylo nic vidět.

Trochu se na deku zamračíš, dárky najednou dostaly na zajímavosti. To už ale Noah vstane a odvede tě o kousek dál, kde na tebe se zdviženým obočím mrkne. Dvacáté okénko? zeptá se, zatímco se stále nervózně ohlíží za dárky.

V tomto období rádi myslíme jeden na druhého, je to období lásky, přátelství a rodiny. A jak lépe vyjádřit city k našim bližním, než dárkem? Pro otevření posledního okénka proto vyfoťte alespoň jeden zabalený dárek i s nějakým identifikátorem a zašlete tento obrázek do sovince Noah Limbani, a to – pozor!  nejpozději do 20. prosince, do 23.59 hodin.

3 komentáře

 1. Inees Rut Gowstring
  20. 12. 2020 (12:15)

  Ráda bych opravdu moc a moc poděkovala slečně Barb, Saiph a Noah za přípravu naprosto úžasné vánoční aktivity a zábavy. Každé ráno jsem vyndala nejen čokoládu ze svého mudlovského kalendáře, ale běžela se i nadšeně podívat, jaký úkol mě čeká v tomto aprosto jedinečném kalendáři. Děkuji, že jste mi pomohli, aby to čekání a Vánoce nebylo tak nekonečné 🙂

 2. Díky za zpříjemnění adventního času. A samozřejmě i za dárečky! 🙂
  Mia

 3. Saiph Lacaille
  20. 12. 2020 (22:37)

  Holky, hrozně moc vám děkujeme, vážíme si toho a neskonale nás těší, že to mělo smysl i pro vás, protože pro nás rozhodně! 🙂 ♥︎

Komentáře jsou uzavřeny.