Adventní kalendář Hadího krále – 6. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte u dalšího okénka adventního kalendáře Hadího krále! Pokud dosud netušíte, o co se jedná, neváhejte si to přečíst v úvodním článku. Pakliže však víte, nic vás nemusí zdržovat od otevření dalšího políčka. Tušíte, jaký úkol by na vás mohl čekat? A jaká odměna se pod číslem 6 skrývá?


Adventní okénko s číslem 6
Zima se pomalu plíží hradem, na oknech se třpytí námraza, od studentů pobíhajících po pozemcích školy se nesou oblaky teplého vzduchu. A právě jednou z pobíhajících studentek je i Noah, celá oblečená do bílé, s jakýmsi objemným vakem v rukou. Tento vak hraje všemi barvami – od žluté přes zelenou a červenou až po modrou a hnědou. Rychlým pohledem v něm lze spatřit nejrůznější bonbóny a květiny.

To už si tě ale Noah všimne a s úsměvem zašátrá v pytli. „Šestý úkol, že?“ prohodí, zatímco ti z pytle podá jeden bonbónek. 

Mikuláš s sebou nenosí pouze hromadu sněhu a dlouhé noci. Jde především o ochotu a radost z pomoci druhým. Neostýchejte se tedy, zahrajte si na samotného Mikuláše s velkým kloboukem a udělejte radost svému kamarádovi! Obdarovat jej můžete pár fazolkami, květinou nebo třeba dárečkem! Jakmile svého kamaráda obdarujete, zašlete print s důkazem do sovince Noah Limbani, a to nejpozději do 7. prosince, do 23.59 hodin.

2 komentáře

  1. Inees Rut Gowstring
    8. 12. 2020 (15:38)

    Kolik bylo rozdáno dárečku v rámci tohohle okénka? Skvělý nápad 🙂

    • 39 lidí poslalo dárečky, někteří ale nešetřili a poslali je dokonce více lidem 🙂 Takže Mikuláš se letos napracoval! <3

      -Noah

Komentáře jsou uzavřeny.