Veselé žáby zmijozelské – Salazarnálijský speciál 2020

Je to Ježíšek? Je to Fleutýna? Je to Salazar?! NE! Jsou to Veselé žáby zmijozelské a přiKVAčily z dalekých končin, aby se připomněly! Tak se pohodlně usaďte a nechte se unášet suchým žabím humorem.

46 komentářů

 1. Co si přát? Ať je příští rok mnohem mnohem lepší než letošní a ať to šílenství kolem covidu skončí.
  No a…samozřejmě hodně galeonů +mukvakvakva+

  Trixie D.S.

 2. Přála bych si, abychom si z letošního roku pamatovali jen to dobré a aby příští rok přinesl všem hodně lásky.
  Indris

 3. Christina Meadows
  4. 12. 2020 (23:50)

  Přála bych si, abychom všichni do nového roku vykročili tou správnou nohou a bez covidu. 🙂 A samozřejmě spoustu čokoládových žabek, abych je mohla všechny osvobodit!

 4. KVÁnocům si přeju, aby proběhl black friday i na hogu (konkrétně prstem ukazuji na NiT!) a protože máme myslet i na mudly, tak ať u nich skončí doba covidová, neb teď s nimi není žádná zábava.

  Taky bych si přála, aby se každý na hogu měl dobře – a zmijozelští ještě líp +muKVAha+! ♥

  – Veri

 5. KVÁnocům bych si přála spoustu KVAlitního volného času, Hradu minimum naKVAšených studentů, kteří se nevyKVÁknou na zapsané předměty, profesorům dobré nápady (např. v podobě předmětu KVAdratické rovnice v kouzlech), skřítkům v kuchyni aby neKVAsilo ovocné víno, a konečně Velké síni, aby do ní každý den doKVAčila spousta přijemně naladěných lidiček. Bibi Anne

 6. Od Fleutýny a spřátelených podniků bych si přála zpátky normální svět, hodně čtiva a spoustu peněz, abych si mohla koupit všechny KVÁsné šaty.

  Isabella Anne Swan

 7. Já bych si přála KVÁnocům aby Mrzimor konečně vyhrál ten vytoužený famfrpálový pohár 🙂 Dále bych si přála pro všechny plno galeonků a plno aktivních lidí na Hogu :)))

  Selina Garcia

 8. Já bych si přála k Vánocům profiligu 😀 Ale to už si přeju tolik let a pořád nic, tak třeba letos 🙂 a taky hodně cukroví!!!

  Amanda Wright

 9. Přála bych si, aby Márče narostl aspoň ten jeden vlas na správném místě – na plešce. Žádný knír, chlupaté nohy, ale pořádný vlasy, aby nemusela nosit paruky!

  Jinak bych si přála spoustu barev a kvalitního čtiva. A taky hodně zdraví a spokojenosti! 🙂
  – Maeve Péregrine

 10. Melisa Pestrá
  5. 12. 2020 (11:39)

  Přála bych si, aby každý si Vánoční svátky užil ve zdraví i pohodě. Aby ho tyto dvě věci provázely i následující rok. A ať ho příští rok potká cokoliv, tak aby vše úspěšně zvládnul.

  Melisa Pestrá

 11. KVÁnocům si přeji svoji šíleně hlasitou rodinu, spoustu pohádek, KVAlitně nacpaný pupek a pár dní, kdy je svět vlastně zase v pořádku. 🙂
  Inees

 12. Saiph Lacaille
  5. 12. 2020 (12:40)

  Sice nesoutěžně, ale protože mě vaše přání inspirují, chtěla bych připojit i to své:
  Přeju si, aby náš kouzelný svět Hogwarts byl vždy místem odpočinku, radosti, smíchu a možnosti kreativního vyžití, přeju si, abychom se všichni v životě vyvarovali toho negativního a měli každý den naplněný radostmi i smíchem… a aby nikomu z nás nedošla zásoba čokolády a kafe. A hradu taky přeju, aby se ve sklepení nikdy nepotkala Dawsonka s Ferdinandem!
  Kéž se také každému z vás splní všechna přání! 🙂

 13. KVÁnocům bych si přála pohodu, klid, méně stresu a více zdraví. A na Hradě? Na Hradě škrknu jako domácího mazlíčka!

  -Newi

 14. Přála bych si přežít vánoce bez psychické újmy a stresu. Také bych ocenila propůjčení armády domácích skřítků na předvánoční úklid, ale hlavně aby Hog byl i nadále plný báječných lidiček 🙂

  Jagga

  P.S. a pár vlasů pro Márč 🙂

 15. Barevné KVÁnoce,
  už jsou tu po roce.
  Co více si můžeme všichni přát,
  než úsměv na tváři blízkým vyčarovat.

  -Astorka

 16. Ke KVÁnocům si přeji hooooooodně oblečení, a když myslím hoooodně, tak jako fakt hooodně! Nejlépe z NiTě či od Isabell nebo jakékoliv jiné! Hodně!
  – Kenna Astrea Sardothien

 17. Ke KVÁnocům si přeju hlavně být zase s rodinou, užívat si pohádky a cpát se cukrovím s tím, že o Vánocích se kalorie nepočítají O:)

  Maya

 18. Já bych řekla, že to hlavní už mám. Jen trochu víc cestování by neškodilo, za to bych byla ráda. Pak klasika zdraví a tak, ale to stejně všichni ví =D
  Calla

 19. KVÁnocům, bych chtěla:
  Na hogu: spostu novích KVAlitních háťať! s touhou k famfrpálu.
  U mudlů: Aby moje netěř krásně rostla, dostala spoustu dárků a měla tetičku (mě) nejraději 🙂 ♥♥♥
  Ontarka 🙂

 20. Ke KVÁnocům, bych si přála, aby Zmijozel vyhrál ten KVAkozní školní pohár 🙂 a taky hodně galeonů na účtě 0:)

  Rose F. Queen

 21. Famfrpálový pohár, tučné zmijozleské konto a vlastně i školní pohár! Ať se celý hrad zelená!

  A u mudlů aby ten covid už šel někam do kšá!

  Kirouš

 22. Christie E. Stark
  5. 12. 2020 (20:52)

  K Vánocům mi éro kup… Já bych přál si hula hoop!
  Ehm.. Tak ne, dobrá, tak alespoň vykvetlé Barborky ve vázičce, spoustu energie, pevné zdraví a kdyby se třeba Fleuntýnka a Ježíšek domluvili a donesli trochu sněhu, bylo by to supr! :o)

 23. Ja si prajem hlavne prežiť Vianoce pekne, pokojné a s atmosférou aká k tomu patrí. Aspoň na tychto pár týždňov zabudnúť na to trápenie vo svete.

  Amaltheia Moonlight

 24. Já bych si k Vánocům přála čas….čas na všechny přátele, rodinu, blízké, vzdálené i budoucí. 🙂 Čas na odpočinek, ale i na práci, čas na čtení, hraní, poslouchání hudby. 🙂 Zkrátka čas na čaj + uculí se 🙂 +
  Krásné svátky Vám všem 😉

  Kim S.R.

 25. Já bych si přál konečně klidný čas bez šílenství kolem covidu a již jen štěstí do života všem.

  J. F. Forest

 26. Přeju si registraci bohatou na aktivní nováčky, spoustu otevřených tříd v dalším školním roce – a hromadu spokojených studentů v nich.

  Filius

 27. Přála bych si, aby jednou Mrzimor vyhrál ten prokletý famfr pohár, který se mu celá léta vyhýbá a aby měl i nějaké ty fanoušky i z jiných kolejí.

  Marisa Missy Moon

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*