Láskoskop zlým pohledem

Antivalentýn se nepřátelsky blíží – on je vlastně hned za prvním rohem! – a jestli vám z toho ještě není špatně, přečtěte si náš jedovatý láskoskop. Zaručeně se vám po něm udělá zle. Ať už jste tele přes věštění nebo jste moc líní si svůj osud vyvěštit sami, zelený láskoskop je tu pro vás zčerstva naservírovaný. Nahlédněte a zjistěte, co vás doopravdy čeká a nemine…

Začneme třeba Kozorohem, no proč ne. Hele, vezmu to bez toho cukrového obalu: tebe prostě nemá nikdo rád. Ani tvoje máma ne. A dnes ti to všichni dokážou: vykašlou se na tebe. Zůstaneš sám/sama jako týden stará dýňová paštika na talíři. Ta poslední, kterou už nikdo nechce. Až kvůli tomu přestaneš brečet do polštáře, vstaň a vem si jiný polštář, do kterého můžeš dál brečet.

Hrůza a děs. Vodnář letos zapadne do každé existující friendzone louže. Tohle je tak tragický, že se ani nesměju. Protože každý ví, že být ve friendzone je horší než krutý odmítnutí! Bolestivější než kletby, které se nepromíjejí. Nečekej na své vyznání lásky nic jiného než jen miloučké „Jé, díky!“. Když se budeš snažit až za hranice svých možností, bude z toho ještě „To je od tebe tak hezké!“ Lituji, lituji hodně, lituji nejvíc.

Tak co tu máme dál? Jó, Ryby, co dělají na ANTV samý chyby, jasně. Ta největší chyba by byla pozvat někoho na rande a vyznat mu lásku. Bez obalu, bude to jenom hrozný fail a žádná díra nebude dost hluboká na to, aby ses tam zahrabal/a. To nejlepší, co můžeš udělat, je neudělat nic. Kdo nic neudělá, nic nezkazí, chápeš, ne? Takže ještě jednou – NIC nedělej, prosím tě!

Ty moc dobře víš, že je to s tebou úplně marný. Nepotřebuješ žádný láskoskop na to, abys věděl, proč Beran na ANTV pěkně ostrouhá. Nic tě nečeká, všechna láska tě mine. Je tu láskyprázdno. No a co tě žere? Jídla je dost. Natáhni si tepláky a papuče. Nejlépe ti bude samotné(mu) pod chlupatou dečkou. Teď je ten pravý čas si přečíst tu hromadu knih plných nereálných romantických příběhů.

Růže jsou furt červené
Fialky jako každoročně modré
Jestli ses narodil/a ve znamení Býka
Tak letos nic zas nebude
(Smůla, co?)
Stejně jako každý rok
Běž radši k mámě
A přečti si ňáký špatný básně
Nic jinýho pro tebe stejně nemám

Tak co, Blíženci? Bude dnes romantická procházka a večeře při svíčkách? Myslíš na kytici růží, bonboniéru ve tvaru srdce a dárek, hm, ééé, taky ze srdce? Už se klepeš z toho, až ti ctitelé padnou k nohám a zahrnou tě láskou nekonečnou? VZBUĎ SE! Vrať se do reality! Jen to jen ošklivý sen! Všechno je jak má být – ležíš tu furt sám a nohy tě zebou. Je to jen a jen tebou.

Rak, který konečně sesbíral dost odvahy: „Miluji tě!“
Milovaná osoba: (zobrazeno)

Lva ani ten největší pugét rudých růží nezachrání. Není třeba mít odvahu, hoď se do chladu. Jedno je jisté – nebudeš v tom sám. Ostatní znamení jsou na tom podobně tragicky. Takže nehledej, komu letos dát ty kytky. Nebo kdo by ti dal kytky. Nikdo. Seď sám doma na zadku, jen tak to budeš mít jakože na háku. Jen si dej ten desetilitrovej kyblík se zmrzlinou, svou lásku jedinou.

Božínku, ty Panny! Mají plnou hlavu nereálných romanťáren. Ne. Nic z toho se nestane. Nic z toho nebude. Absolutní nic. Nula. Žádná láska. Ani svíčky, rudé růže a srdíčka. Ty si raději strč někam hluboko do kapsy, jestli nechceš vyděsit všechny lidi kolem sebe. Nejenže to nikdo nedocení, ale dokonce o to nikdo nestojí! Nic na ANTV nevyznávej ani nepřiznávej – leda daňové přiznání, den je pro to jak stvořený. No nic, zkus to znova příští rok, jo?

Pokud Váhy dosud váhaly, jestli uspořádat na ANTV rovnou veselku, tak už nemusí váhat nadále. Žádný svatby letos nebudou. Není důvod. Ne, tvým jediným společníkem bude letos maximálně chlupatej plyšovej medvěd. Teda pokud sis ho stihl/a sehnat dřív, než se na Příčný vyprodal. Kdo ví, kdy se tam zase něco doplní!

Kdybys dnes radši slavil/a Den smutku, vyšlo by to veseleji. Nekecám. Štír bude dnes s každým na štíru a nepíšu to jenom proto, že se mi to zrovna hodí. Zloba, zášť a mizérie, o to letos jde! Jestli chceš radu mou, tak ti říkám rovnou – je snažší si sehnat nepřítele než životního partnera. A taky levnější. Nebudeš mít žádný vedlejší výdaje na dárky a kytky.

Witch, please! Myslíš si, že jako Střelec někoho trefíš amorovým šípem? Že tě každej chce a touží ti vyznat lásku? Že máš dnes veškerou pozornost? Že jsi nejkrásnější a všichni ti padají k nohám? Nebuď na ANTV tak paranoidní, nic se nezměnilo, nikdo tě stále nechce. Neztrácej čas, tu velkou sladkou bonboniéru si sněz sám/sama. A navrch si dej dort, když si myslíš, že to tvoji situaci vylepší.

Pro případné Hadonoše, kteří jsou mezi námi, mám jenom jednu zprávu. Mezi nákupními seznamy a účty k zaplacení najdeš ten nejkrásnější vzkaz pln lásky. Obsah zní: „Žer slimáky!“ Věř mi, nic lepšího letos nedostaneš.

Jestli jste to dočetli až sem, asi by bylo dobrý dopsat pod čarou stručný disclaimer nenápadným malým písmem: Autorka tohoto láskoskopu v životě nestudovala věštění a do včerejšího dne se ani nezajímala o horoskopy. Nemá páru, co je nějakej ascendent nebo jestli seřadila znamení zvěrokruhu ve správném pořadí. Taktnost už nezná vůbec, ale to je ten nejmenší problém. Ne že by si tyto otištěné lovevěštby speciálně pro ANTV zrovna vycucala z prstu, aby zaplnila prázdné stránky, ale taky nemusíte věřit úplně všemu, žejoviďte. Prostě co se má stát, stane se, jo? Ale jinak čtěte Hadího krále, samozřejmě.

Zmijozel přeje hradu z celého srdce sladký a šťastný Antivalentýn!

Pro Hadího krále
Maeve Péregrine

22 komentářů

 1. Marisa Missy Moon
  10. 2. 2021 (15:12)

  Fajn nic dělat nebudu a budu zalezlá v jámě 😀 Počítá se i ďáblova?

 2. Christina Meadows
  10. 2. 2021 (15:13)

  +ňuchňá svůj desetikilový kyblík zmrzliny+ Mejva prostě ví, po čem lidi touží! 😀 tohle se ti povedlo ❤️

 3. Saiph Lacaille
  10. 2. 2021 (15:23)

  Tak když žádný svíčky… asi jednu půjdu zapálit na svůj smutek. 😀
  Mejv, úžasný debut, miluju tvůj humor!

 4. To je dokonalý! Ten článek úplně miluju 😀 Je to skvěle napsané, nápad se mi líbí a provedení ještě více. Takhle jsem se dlouho nezasmála. Díky za to!
  -týden stará dýňová paštika Ayuše

 5. Veronica Narcissa Williamsová
  10. 2. 2021 (15:53)

  Aha, tak to byl ten problém, když jsem na začátku mého ředitelování psala do zasedačky? Moje znamení horoskopu?
  Já vám to v těch antivalentýnkách vytmavím!

 6. Hm, tak to vypadá stejně nadějně, jako každý rok. Já a Bonboniéra! 🙂

 7. Rose Fairy Queen
  10. 2. 2021 (15:58)

  +koupí si velkou vanilkovou a čokoládovou zmrzlinu+ Já věděla, že zase nic nebude🤭jinak super článek Mae😂❤️

 8. Barbara Arianne Lecter
  10. 2. 2021 (16:03)

  Naštěstí u mě to není nic nového, takže všechno v pořádku. Životní partner mi asi není souzen. Ušetřím! ♥ 😀
  Víc takových (nejen) láskoskopů!

 9. +Vytáhne lopatu a začne kopat díru v předstihu+ Možná nebude dost hluboká, ale aspoň bude! +velmi nezručně odhazuje hlínu+

 10. Loralei Silwerin
  10. 2. 2021 (21:59)

  Moje máma se na mě už moooc těší. 😀 😀 JInak jako každý rok, zůstanu na ocet. 😀

 11. A budou růže a budou svíčky a budou srdíčka! +dupne nohou a sebere smítka ze země, kterých si všimne+

 12. Ruby Élise Day
  11. 2. 2021 (08:39)

  „Je snažší si sehnat nepřítele než životního partnera. A taky levnější.“ Áááá já to říkám pořád! Svatá pravda! Aspoň moje peněženka nezapláče.

 13. No teda, Mejvo! To je pěkně podlej článek!
  Blbý je, že nejspíš taky pravdivej. 🙁 Ale aspoň budeme sami všichni ❤

 14. Marguerita Laux
  11. 2. 2021 (15:41)

  Chtěla bych ti napsat, že skvělý článek, že je naprosto bomba, vtipnej, nejlepší, ale mám depresi, že mě moje máma nemá ráda.

Komentáře jsou uzavřeny.