Outfity lásky

Neměli jste na Valentýna čas okukovat, jak se vyfikli dámové i páni na Hogu? Neviděli jste je snad přes hory dárků, či jste naopak radši zůstali zalezlí někde doma u mudlů, abyste se všemu tomu hrdličkování vyhnuli, ale zajímá vás, kdo měl co na sobě? Máme pro vás zde pár outfitů, které nás vzaly za srdce.Valerie Madeleine Leau
Jako první tady máme model havraspárské studentky Valerie. Myslím, že můžeme uznat, že jí to nesmírně sluší. Outfit je jako dělaný pro pravé dámy, jako by nám Valerie chtěla říct: „Tak, tady mě máte. Pravou, nefalšovanou princeznu, nyní se můžete poklonit mojí kráse.“ A opravdu, padám na kolena a děkuji Valerii, že nás všechny poctila tímto skvostným outfitem!

Martin Matýsek
Matýsek zřejmě nemá na Valentýna a kdejaké zamilované trylkování vůbec náladu, jen se na něj podívejte, člověk by až ustrnul! Žel se stává, že někdy prostě rande nevyjde, sova s valentýnkou zkrátka nepřiletí a nikdo nám neposílá polibky a zamilované verše, ale vůbec nezoufej, Maty, ona se nějaká dušice najde, a když ne, nemusíš se aspoň z nešťastné lásky a zlomeného srdce zabíjet, to pro tebe udělal řízek.
Doufám, že Matymu se brzy opět zlepší nálada, a budu se těšit na nějaký procítěný nenávistný dopis!

Helen Miltonová
Další zde máme Helen Miltonovou. Když jsem prvně uviděla její outfit, spadla mi brada, vypadá to totiž, že slaví spíše Antivalentýn a nebojí se za svým milovaným jít a získat ho, i kdyby pomocí lektvaru lásky. Abych byla upřímná, moc se mi outfit líbí, ale asi bych k němu nedávala papírovou čepici.

Suzzy Blackwood
Dovolím si zde zhodnotit – s prominutím – i svůj vlastní outfit, když už jsem za něj dala až hříšně moc peněz. Chtěla bych moc poděkovat návrhářce šatů, jsou nádherné. Na mém outfitu, když se na něj podíváme, je ale jeden nešvar. Propojení balónku ve tvaru růže a drobných růžových pomněnek v druhé ruce nebylo to pravé ořechové. Mému oku zkrátka takto zpětně tato kombinace naprosto neladí, samozřejmě v tu chvíli ale nešlo o to, aby to ladilo, chtěla jsem se hezky předvést s valentýnskými dárky, ale modelu to úplně neprospělo.

Skylar Blair Anderson
Při prvním pohledu na Skylar jsem měla pocit, že hledím na anděla, na amora či něco takového. Sky opravdu vypadá naprosto úžasně a pyšní se nebeskou krásou. Myslíte, že se se mnou vyfotila a dala mi autogram?

Saiph Lacaille
Věřím, že Saiph nám všem ukázala, že nemusíme slavit Valentýn, abychom vypadali skvěle! Jak jistě všichni víme, Saiph tento svátek rozhodně neřeší, spíš naopak, pokud něco, hlavní šéfredaktorka Hadího krále bude pochopitelně slavit Antivalentýn. Tak či tak Saiph vypadá prostě skvěle!

Barbara Arianne Lecter
Jen se na madam podívejme! Pohled na takovou krásu by mohl zabíjet! Kolik asi statných chlapců (a třeba i dívek) zdolal pohled na madam Barbaru? Nevím, ale rozhodně jich nebylo málo. Myslíte, že si to někam zapisuje? Madam rozhodně svůj outfit neodflákla, přestože by jako profesorka Flákání pro pokročilé možná měla, ale třeba je to jen způsob, jak bez námahy získat to, co zrovna chce. Mě osobně navždycky přešla chuť na čokoládové žabičky.

Tadäus Trottertickler
Jako dalšího zde máme pana Tada. Musím říct, že mě řetěz z reálně vypadajících srdcí děsí, ale uznávám, že outfit pana Tadäuse je skrz naskrz prošpikovaný svátkem zamilovaných. Doufám, že pan Tad nemá po ruce nápoj lásky na to, aby názorně ukazoval studentům, jak se nesmějí ovlivňovat soudci, když už učí Právní minimum kouzelníka.

Madam Any
sbírá svoje všude po zemi se válející zamilované oči
Madam Any, smekám. Dle mého názoru jste svým valentýnským outfitem vyobrazila božský půvab samotné Afrodity. Opravdu nadpozemská krása. Člověk se nesmí dívat moc dlouho, jinak už nebude s to odtrhnout pohled. Barvy a kusy oblečení k sobě krásně ladí, nemám co vytknout!

Madam Dawsonka
Myslím si, že naše drahá a milovaná Dawsonka zase skvěle vyobrazila pocity mnoha studentů v období Valentýna. Opravdu povedený antivalentýnský outfit, smím-li dodat. Mně samotné byl outfit madam Dawsonky v ten krušný den útěchou a spřízněnou duší.

Pro Hadího krále
Suzzy Blackwood

5 komentářů

 1. Barbara Arianne Lecter
  24. 2. 2021 (08:59)

  Já jsem u Tada chvíli přemýšlela, kde sebral na Valentýna tak ošklivé parohy. A ono ne… 😀
  Módních článků není nikdy dost, hezky pokračujte!

 2. Enselis Ismenia
  24. 2. 2021 (11:46)

  Koukám, že ty šaty, které jsi měla na sobě i ty, Suzzy, byly letos velmi oblíbené, ale nedivím se, jsou opravdu krásné 🙂 Jinak za mě rozhodně vede model madam Dawsonky 😀

  • Suzzy Blackwood
   24. 2. 2021 (14:27)

   Co si tak pamatuju, měla je na sobě spousta dívek, ale není se čemu divit no, byly úžasné. Děkuju za pochvalu!

 3. Veronica Narcissa Williamsová
  26. 2. 2021 (02:23)

  +kroutí hlavou nad špatnou výchovou háďat+ Tsts, já měla vysoce moderní, komfortní a valentýnský outfit, jak jste mě mohla přehlednout! 😀

 4. Inees Rut Gowstring
  26. 2. 2021 (09:23)

  nevim nevim, ale nějak málo zelené 😀 . Přitom co je víc láska než zelená??? 😀

Komentáře jsou uzavřeny.