Březnová soutěž

Již je konec března. Konečně se první ročníky vyznaly v chodbách hradu. Jinak je vše asi stejné, tedy až na počasí. Konečně se sem tam ukáže sluníčko a přinese i nějaký ten teplý den. Ovšem stále to není ještě ono, a tak jsme stejně většinu času zalezlí uvnitř hradu. Co se ale dá dělat? Válet se v kolejní místnosti a sem tam se ukázat ve Velké síni? Proč si pro změnu nezkusit něco nového, když ty dny jsou beztak stále stejné? Anebo jste tak líní? Nebo se vám nechce? Rozhodl jsem se s tím něco dělat!

Vypisuji tedy druhou soutěž, která je o zábavě, troše toho odreagování se od chladného počasí a mučení… chci říci učení. Všichni to jistě již znáte, a tak zde nic nemusím dlouze vysvětlovat. Ovšem pro ty, kdo si to chtějí vyslechnout, mohu klidně pokračovat… Nikdo? Paráda! Tak si pojďme už jen shrnout několik pravidel.

Prvním pravidlem je splnění všech podmínek potřebných k získání odměny. Jde o to, že občas budou potřeba screenshoty. Druhým pravidlem je přehlednost – pokud se v tom nevyznám, tak to neuznávám. Přelouskat soutěž máte přece vy, ne já. Třetím pravidlem je… to asi budu muset ještě vymyslet, ale nějaké třetí vždy je.

2. kolo soutěže – origami

Ve druhém kole by to chtělo něco tvořit. Aby to nebylo tak lehké, tak… co říkáte na origami? Já osobně na to nemám dostatečně silné nervy, ale přece jen jsem to dokázal. Jsem zvědav, jak se zadaří vám. Zde jsou fotografie mého díla.

Jak vidíte, vytvořil jsem origami jeřába. Vás prosím o fotografii během tvorby a o konečný výsledek. Nemusíte mít oba označeny jmenovkou, stačí mi prst nebo jiný identifikátor, že jste to opravdu vytvořili vy.

Tak co, zvládli jste to? Pokud je vaší odpovědí ano, pošlete na e-mail hk.redakce@gmail.com obě fotografie, a to do 31. března včetně.

Pro Hadího krále
Jasper Flemont Forest

5 komentářů

  1. Má se tvořit také jeřáb, nebo je to jedno? Z toho zadání mi to není úplně jasné. Díky! o:)

Komentáře jsou uzavřeny.