Vyhodnocení březnové soutěže

Dnes je vyhodnocení mé soutěže. Přesněji březnového vydání. Tentokrát jsem nebyl tak překvapen, ale i tak mě to lehce šokovalo. Přeci jen, kdo mohl tušit, co se stane. Vy jste jistě zvědaví, a tak to nebudu protahovat.

Tentokrát mne Saiph uháněla dlouho, než jsem se uráčil přijít se podívat do redakce. Mudlové mě nechtěli pustit, a tak nebylo divu, že mě šéfredaktorka měla chuť uškrtit, když jsem do redakce strčil hlavu. Málem by to možná i udělala, ale kdo by pak napsal toto vyhodnocení, že?

Nebudu to už protahovat a dáme se do hodnocení. Tohoto kola se zúčastnily tři soutěžící. Ano, pouze tři. To mě ale tolik nepřekvapilo, přeci jen každý origami nemusí. Tyto soutěžící byly v minulém kole a mne těší, že se Manon Černozobá, Princess Star, a dokonce i madam Barbara Arianne Lecter zúčastnily i tentokrát. Všechny to měly správně, vše bylo zasláno, jak mělo. Všechny mě velmi šokovaly tím, jak se jim to povedlo, a rád vám ukážu jejich výtvory.

Ach ano, málem bych zapomněl na ceny březnové soutěže. Jelikož to všechny měly zcela správně a nic jim nechybělo, dostanou všechny stejnou cenu – a tou je Černé režné tričko z NiTi!

Pro Hadího krále
Jasper Flemont Forest

4 komentáře

 1. Veronica N. Williamsová
  14. 4. 2021 (19:37)

  To závidím, já jsem na origami jelito a mezi tak krásnými výsledky bych se styděla! 😀

 2. Já na origami bohužel nemám nervy, ale všem třem účastnicím gratuluji k povedeným výtvorům! 🙂

 3. Ruby Élise Day
  16. 4. 2021 (18:07)

  Já jsem se taky pokoušela o Jestřába, našla jsem pěkné video s detailním návodem… no skončila jsem u 9. kroku páč mám jenom jedny nervy.
  Gratuluji všem zúčastněným 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.