Ďáblova výzva 4


Ssss SsSsss Sssss SssssssSs, moji milí přátelé,
rok se ssSss rokem sešel a já bych rád zopakoval úspěch naší loňské Ďáblovy výzvy, do které se s obrovssskou dávkou energie a odhodláním pustila ssspousta studentů. Nevíte, o čem to tu čtete? Tak si připomeňte sSskvělé výsledky minulého roku zde. A jak to všechno vlastně vzniklo si můžete načíst v tomto mém článku.

Doufám, že jsem již získal vaši pozornost a teď se pokusSsím získat i vaši motivaci se letos zapojit a překonat loňská neuvěřitelná čísla na konci naší výzvy. Všechny koleje se letos podílí na financování této výzvy a Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a samozřejmě i můj Zmijozel poslal 2 galeony na konto pro vítěze. Nezůstalo ale jen u kolejí – další 2 galeony přidává nejbohatší Inees Rut Gowstring. Spolu ssSss ní podpořila tuto výzvu finančně i Saiph Lacaille, Christina Meadows a Marguerita Laux, každá taktéž ve výši 2 galeonů. Velké díky všem! Již nyní tedy víme, že vítězové si rozdělí minimálně 16 galeonů, a to už je velmi lákavé třpytivé jmění.

Nejde ale jen o žabky, ssSssrpce, fazolky a další poklady, které při plnění této výzvy získáte, ale i společné úsilí porazit našeho Ďábla a ukázat mu, že nás nic nezastaví. Třeba mu nakonec vytřeme zrak ještě více než minulý rok.

A kdy se máte vrhnout do jámy? 16. 8. 2021 ve 20.00 hodin startuje naše výzva a ukončena bude 29. 8. 2021 taktéž ve 20.00 hodin. Není třeba se nijak přihlašovat, nikomu psSsát či posílat sovy. Stačí se pouze vrhnout do jámy a úspěšně jí projít tolikrát, kolikrát jen to půjde. O vítězi totiž rozhoduje právě počet ússSsspěšných průchodů.

Mnoho štěstí vám přeji a již se plazím vyssSsmát našemu Ďáblu. Takový frmol u sebe totiž ještě nezažil.

Pro Hadího krále
Ferdinand

3 komentáře

 1. Inees Rut Gowstring
  18. 8. 2021 (12:05)

  Velké díky dalším našim sponzorům ! 🙂
  2 galeony poslala na konto pro výherce Vicky Charmant a 3 galeony nám zaslala Rain Bow Arrow.

  Moc děkujeme za štědrý příspěvek a běžíme obrat Ďábla i o pyžamo! 🙂

 2. Inees Rut Gowstring
  19. 8. 2021 (08:29)

  Velké díky posíláme i dalšímu sponzorovi, kterým je Marisa Missy Moon. Díky galeonku od ní se naše odměna navýšila již na 22 galeonů.

 3. Inees Rut Gowstring
  19. 8. 2021 (08:30)

  Mezi štědré sponzory se zařadila i naše úžasná kolejní ředitelka, talentovaná a krásná Veronica Narcissa Williamsová. Na konto Ďáblovy výzvy poslala celé 4 galeony! Děkujeme!

Komentáře jsou uzavřeny.