Adventní kalendář Hadího krále – 9. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte do dalšího prosincového dne! Posaďte se u nás v Hadím králi a neváhejte si otevřít deváté okénko salazarnálijského adventního kalendáře. Pokud nevíte, o čem je řeč, můžete to napravit v úvodním článku. Víte-li, přejeme vám hodně štěstí!Adventní okénko s číslem 9
Když se dávají dárky, já mám nejraději ty spojené se zvířaty. Ať už jde o nějakou hezkou sovičku (máte je? darujte! nechcete darovat? koupím!) nebo třeba různé poukázky z vaší lokální zoo. Například v mudlovské pražské zoo se můžete stát adoptivním rodičem libovolného zvířátka, kde zaplatíte určitou částku a zajistíte tak lepší podmínky na další rok pro toto zvíře. Můžete ale darovat i menší částky v podobě stravenek nebo sponzorství. Podobné nabídky nemají jen zoo, ale i útulky. Osobně mi takové dárky, kdy pomůžete zvířátkům, přijdou mnohem lepší než nějaké náhodné ponožky a svetry tvářící se jako dárky. 

by Bill Bell - At The Zoo Paintings

Zkuste i vy nadělit dárek našim hradním zvířátkům! Zajděte do útulku a kompletně se postarejte o všechna tři zobrazená zvířátka! Jednomu z těchto zvířátek také splňte přání. To vše zachyťte na jednom obrázku (například jako tady) a to mi pošlete do sovince!

Splněný úkol zašlete do sovince Noah Limbani do 10. prosince, 23.59 hodin.

(zdroj obrázku)