Zmijozelská aukce podruhé!

V listopadu obdržela naše kolejní ředitelka Veronica Narcissa Williamsová podivnou zásilku 11 kusů dárkových balíčků a rozhodla se o ně podělit s celou naší školou. Každý obdržel pozvánku do tajemné aukce a mohl zkusit své štěstí a špetku hazardu a některý z balíčků si vyaukcovat. Byl to boj! Nakonec nás všechny převálcoval pan profesor Tadäus Trottertickler, který vybojoval hned 8 balíčků. 2 balíčky ulovila Kira Mae Spencer a jeden si odnesla Manon Černozobá. Všem moc gratulujeme.
Co se ale v tajemných balíčcích ukrývalo? Požádala jsem naše výherce, zdali se s námi o tyto informace podělí. Bojovali statečně a přitom vůbec netušili, co na ně v balíčcích čeká. Jisté bylo pouze to, že celková hodnota balíčků je 290 srpců a z toho 2 nejhodnotnější balíčky ukrývají dárečky v hodnotě 250 srpců. Tak jdeme rozbalovat!


Manon Černozobá: Ahoj, Inees, tady je můj tajemný balíček. Já jsem se svojí smůlou nějakou takovou zbytečnost čekala, takže vlastně nejsem zklamaná. Sice jsem trošku doufala v něco super, ale nevadí. Třeba to někdy příště vyjde a jednou se na mě štěstí usměje.

Inees: Štěstí si tě určitě najde, Manon. Děkuji moc a moc za fotku a za účast, protože každá účast v jakékoliv školní akci pomáhá, aby se tu něco dělo a znovu opakovalo.

Kira Mae Spencer měla bohužel problém s výskytem zákeřné škrkny, která jí jeden balíček doslova sežrala. Obdržela proto jeden náhradní a níže již vidíte, co v obou objevila.

Nakonec náš největší bojovník, pan profesor Tadäus Trottertickler! I on bojoval se škrknami, co mu žerou balíčky, ale nakonec měl veliké štěstí a dva nejdražší dárky nalezl právě on. Až bych řekla: „vyžral to Zmijozelu“. Níže si již můžete přečíst jeho reakci na rozbalené dárky, za kterou mu moc děkujeme a díky které můžeme uspokojit zvědavost našich čtenářů.

Tadäus: V aukci se mi podařilo úspěšně vydražit hned několik balíčků. Hned poté, co mi dorazily, jsem se pustil do rozbalování. Ve většině jsem se nestačil divit, co na mě vykouklo. Obsah balíčků byl následující:

⦁ Balíček – Zdravotnická rouška
Rouška ušitá z toho nejkvalitnějšího materiálu, který ochrání ostatní před mými viry, bakteriemi, mikroby a vším nepěkným, co by se pokusilo převzít kontrolu nad imunitním systémem. S touto rouškou se můžu bezstarostně vydat téměř kdekoli, aniž bych se musel strachovat, že mou návštěvu někdo nepřežije.

⦁ Balíček – Bonzbloček
Bonzbloček v pevné vazbě, který zachytí i ty nejpikantnější svědectví, kterých budu kdy svědkem. V redakci mi za takto peprné bonzy vyplatí tučnou částku, za kterou si budu moct koupit dekorace do svého domu nebo něco hezkého na sebe. Velmi pěkný dárek, kterého si moc cením!

⦁ Balíček – Zápisník
Další zápisník, který však místo bonzů použiji na něco jiného. Na nákupní seznam! Skončí časy, kdy jsem se bezduše procházel po Příčné a marně se snažil vzpomenout, co jsem to vlastně potřeboval. S tímto zápisníkem mi žádná nákupní položka neunikne, nákup bude raz dva hotový a já budu díky tomuto zápisníku maximálně spokojený!

⦁ Balíček – Bedna s famfrpálovými míči
Tento balíček beru jako jasný signál ke změně své kariéry. Místo profesora bych se měl vydat na kariéru profesionálního famfrpálového hráče. Míče na trénink mám kompletní, tudíž se do toho můžu rovnou pustit. Jen by to chtělo najít nějakého trenéra, který by dokázal využít můj potenciál a vyzdvihnout mě do zářné kariéry.

⦁ Balíček – Ponožky velkých přání
Tyto ponožky rovněž souvisí s kariérou profesionálního hráče. Nejen, že bych se v nich cítil během zápasu maximálně pohodlně, kromě toho by také dokázaly splnit jedno mé velké přání, které by bylo během všech zápasů stejné – vyhrát!

⦁ Balíček – Quick Snall
V posledním balíčku jsem nalezl poslední a snad nejjasnější důkaz toho, že to nemůže být náhoda. Samotné koště! Teď mám vše potřebné k tomu, aby bylo mé jméno opěvováno po celém světě jakožto nejúspěšnějšího famfrpálového hráče všech dob. Teď už se jen nechám překvapit, díky kterému postu se mé jméno vyzdvihne nade všechna ostatní.

Ještě jednou bych opravdu ráda poděkovala všem, co se do naší aukce zapojili. Nejvíce všem těmto třem bojovníkům, kteří některé balíčky nakonec i získali a rozhodli se podělit, co se v nich ukrývalo. Budeme se těšit příští rok u další zmijozelské aukce!

Pro Hadího krále
Inees Rut Gowstring

3 komentáře

 1. Christina Meadows
  29. 12. 2021 (18:04)

  Musím říct, že při mém štěstí bych natrefila na balíček stejný jako má Manon. Každopádně všem, co si balíček vydražili gratuluji a už teď se těším na další aukci! 🙂

 2. Veronica N. Williamsová
  29. 12. 2021 (22:10)

  Já o obsahu balíčků věděla a stejně jsem zapomněla, že je tam taková kvalitní famfr výbava. No nic, Tade, teď si vezmeš na starost protahování kostí fialových? 😀

 3. Sarah Thompson
  30. 12. 2021 (16:44)

  Úplně souhlasím s tím, co napsala Christi. Kdybych se do aukce zapojila, tak bych asi taky dopadla podobně jako Manon. 😀 Skvělá akce a gratulace panu Tadovi, Kiře i Manon!

Komentáře jsou uzavřeny.