Novoroční zmijoskop

Zamávali jsme sbohem roku 2021 a s velkým očekáváním přivítali ten nový. Co na vás vlastně chystá? Spojili jsme síly s nejuznávanějšími astrology kouzelnického světa a dali tak vzniknout unikátnímu zmijoskopu, který vám poodhalí alespoň část budoucnosti a to, co vás v roce 2022 čeká a nemine.

 


Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pozor na tréninky famfrpálu. Hvězdy ukazují na zranění nejen končetin, ale i ega. Pozor na to, jak mluvíte se svým kapitánem a kapitáni, pozor, jak mluvíte se svým týmem! Taky by se mohlo stát, že v sezóně skončíte na koštěti sami!

Šťastná čísla: 9, 36, 74


Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jestli si myslíte, že se vaše (nejen) sváteční obžerství obejde bez následků, tak se pletete! Už to nebude, že o vás někdo zlomí košte, ale zlomíte ho vy, už jen když na něj kouknete, ani nemusíte sedat! O židlích u kolejního stolu nemluvě. Začněte o sebe dbát tak, abyste nemuseli při každé nevolnosti navštěvovat Ošetřovnu a doufat, že bude mít Mrzimor zrovna trénink, aby bylo vaše léčení rychlejší.

Šťastná čísla: 13, 41, 90


Ryby (21. února – 20. března)

Životem možná elegantně proplouváte, o výuce a vašem prospěchu se to už ale říct nedá. Jeden troll za druhým, kotlíky v Laboratoři bouchají, jen okolo nich projdete… Možná je čas si připustit, že otevřít učebnici, častěji než jednou za rok, není úplně na škodu.

Šťastná čísla: 16, 57, 88


Beran (21. března – 20. dubna)

Kdo šetří, má za tři. Opravdu nutně potřebujete ty nové šaty z NiTě? A klobouk z butiku? A ty nádherné boty od Vetešníka, které si necháte draze opravit, protože jste přece módní ikona a rozhodně nebudete chodit v obnošených hadrech? Víte, kolik byste ušetřili?! Dost na to, abyste to všechno poslali na zmijokonto!

Šťastná čísla: 4, 53, 79


Býk (21. dubna – 21. května)

Jak se říká, hlavou se zeď neprorazí. Ale můžete to zkusit něčím jiným. Kladivo, beranidlo nebo hůlka s dobře mířeným zaklínadlem budou asi lepší volba.  Dejte ale pozor na to, aby zeď nebyla nosná, jinak vám to celé spadne na hlavu!

Šťastná čísla: 27, 62, 100


Blíženci (22. května – 21. června)

Rok 2022 je vaším rokem! Jelikož se roku s více dvojkami s největší pravděpodobností nedožijete, užívejte si tento rok, jako by byl váš poslední. Všechno, na co sáhnete, se vám podaří! A to, co se nepodaří, chce prostě zkusit znovu. Nebo to kousněte. Tak jako tak se odplazíte jako vítězové!

Šťastná čísla: 0, 2, 22


Rak (22. června – 22. července)

Pokud toužíte po společníkovi, pořiďte si krysu. Nebo žábu. Pokud vás přestanou bavit, Ferdinand má vždycky hlad (cenzura Lecterové: ŽÁBY SE NEJEDÍ!!!) a nějakou mňamku si rád dá. A pokud vás společník neomrzí, lépe pro vás. I pro něj. O něco méně pro našeho Ferdinanda.

Šťastná čísla: 29, 59, 83


Lev (23. července – 22. srpna)

To, že jste pány říše zvířat je možná pravda u mudlů, ale tady všemu vládne bazilišek. Nechte si trochu spadnout hřebínek a buďte tento rok pokornější. Vězte, že i s hlavou skloněnou se dá najít pár bylinek, šémů, srpců a děravých ponožek!

Šťastná čísla: 7, 31, 97


Panna (23. srpna – 22. září)

Tak vážení, toho pořádku už by bylo dost. Pamatujte na to, že inteligent zvládne chaos a to je přesně to, na čem musíte zapracovat! A pokud jste na té druhé straně mince a váš pracovní stůl není přes polámané brky a roztahané pergameny vidět – dobře děláte!

 

Šťastná čísla: 25, 49, 73


Váhy (23. září – 23. října)

Jestli ještě váháte, kolik předmětů si zapsat v dalším školním roce, hoďte si raději galeonem. Pokud galeon nemáte, hvězdy nejsou mnoha předmětům nakloněny.

 

Šťastná čísla: 1, 58, 99


Štír (24. října – 22. listopadu)

Konečně byste na sebe měli přestat upozorňovat. Nemusíte pronášet moudra ve Velké síni, bouchat v Laboratoři, ani pravidelně chytat střevní chřipku při tahání z Jezera. Smiřte se s tím, že jste jako každý druhý a ani bez vás nenastane konec světa.

 

Šťastná čísla: 15, 45, 92


Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ve famfrpálu jste možná borci, ale ne vždycky se v běžném životě trefíte rovnou do černého. Zejména v lásce tento rok čekejte nepříjemnosti, pokud nenajdete způsob, jak legálně vpašovat lektvar lásky do dýňových paštiček. Pozor na předávkování sebe i svých blízkých!

Šťastná čísla: 8, 32, 66


 

Důležité upozornění: Hadí král nenese odpovědnost za případné vyplnění či nevyplnění tohoto horoskopu, pokud máte problém, stěžujte si hvězdám. A kdo přece jen zašle stížnost do redakce, toho sežere Ferdinand! 

 

4 komentáře

 1. Sarah Thompson
  3. 1. 2022 (21:38)

  Skvělý zmijoskop, věštby mě pobavily! Takže… nemáte někdo na prodej lektvar lásky? 😀

 2. Veronica N. Williamsová
  3. 1. 2022 (21:49)

  U Salazara, až jsem měla dojem, že větší písmo na nadpisy neexistuje! 😀
  A krysu jsem si pořídila! Ale když já chcu tlustočerva 🙁

  • Christina Meadows
   4. 1. 2022 (02:22)

   Větší písmo je schválně, aby se ve zmijoskopu snadno našli i krátkozrací profesoři! 😀 😀

 3. Nina Yozhinski
  4. 1. 2022 (15:51)

  Poko-cože? Pokornější? Fujtajbl. A srpce nehledám já, srpce hledají mě.

Komentáře jsou uzavřeny.