Ferdinandův sssykot

Kdosssi moudrý a sečtělý mě kdysssi prohlásil za nejbystřejšího baziliššška, kterého kdy potkal. Pro jissstotu jsem ho sssežral, aby na žádného byssstřejšího nemohl už nikdy narazit. Pro vásss to ale znamená jediné! Opět po roce máte tu čessst nahlédnout do zpravodajssských poznámek toho nejbystřejšího baziliška všššech dob!

 

Saiph Lacaille prohlásila, že ji studium nebaví a kvalita ji vůbec nezajímá. Rozhodla se dát na kvantitu a na kvalitu kašle.

Primuska Noah Limbani konečně přestala zneužívat majetnosti Mathiase Kjell. Už ho obrala o všechno, co měl, a teď půjčuje ona jemu!

Pan profesor Ernie Cihlička se nabídl, že bude opravovat nejen své soutěže, ale i soutěže kolegů. Opravování prý zbožňuje.

Skandální odhalení! Inees Rut Gowstring nemá básnické střevo a všechny zápasové básně hledá na mudlonetu!

Madam Keša z Borové se rozhodla, že už nikdy nevypíše psací soutěž. Vypisovat soutěže ji vlastně nikdy nebavilo.

Adventní kalendář Hadího krále nebude mít třetí ročník. Trio organizátorek se rozhodlo, že případným účastníkům radši navrhne oškubat o odměny Nebelvír.

Student prvního ročníku Gregory se nechal slyšet – smajlíci jsou úplně zbytečná část konverzace a neměli by se používat.

Zmijozel se rozhodl přestat usilovat o školní pohár, s radostí ho přenechá Nebelvíru.

Unikl tajný plán zmijozelského pokladníka! Saiph si nabrala tolik předmětů, jen aby z konta vybrala peníze!

Podařilo se nám zjistit, že Zombie, kterého můžete potkat ve Sklepení, není žádná příšera. Je to jen dezorientovaná madam Williamsová před ranní kávou.

Maraike Auri Nordahl udělala v posledním příspěvku do kolejního pokecu obří chybu. Špatně vyskloňovala svoje vlastní jméno! Aby se na to zapomnělo, nabízela všem vzápětí číský dort v alobalu. Ovšem bez toho alobalu.

Bez práce nejsou koláče. Annya se rozhodla, že úkoly už odevzdávat nebude a raději si dá něco v Mekáči.

Není jednoduché dosáhnout titulu s předponou „nej-“. Nathalii Lawrence se to ovšem povedlo hned dvakrát, a to navzdory tomu, že nikdo neví, co je zač… Nikdo ji už víc než rok neviděl. Je nejchudším zmijozelským studentem a zároveň studentem s nejnižším počtem bodů na hradě. Zmijozel se opět zapisuje do historie!

Rok má 365 dní, den 24 hodin, což dělá 8760 hodin, které by mohl Nebelvír věnovat sběru bodů. Ale místo toho se rozhodli sledovat a učit se, jak Saiph dojde o termínové neděli na Hog a během 3600 vteřin vypracuje všech 32 předmětů a ještě pomůže několika červeným se soutěžemi, aby ten bodový náskok nevypadal tak blbě.

Zima skončila a s ní i kartičkový byznys Mathiase Kjell. Rozhodl se tedy začít míchat letní zelené kartičky, které budou sloužit ke koupi zmrzliny.

Děsivý exodus zmijozelské elity! I zasedačka se shodla na tom, že nehodlá přispět už ani smaragd do bodovacích hodin a raději pomůže k výhře Mrzimoru! Reinkarnace se budou jmenovat: Pooh Zavani, Kiki Lučná, Mája Princezna, Sai Lalilie, Sára Tomášková, Mánička Blackbeaková, Řehoř Verner, Áňa Kaufland, Markéta Wau, Růženka Králová, Baby Eliška Night, Blondýna Hnědá, Mimi Fiantová, Ninuš Yoyo, Inie Růži Dětivová, Lisa Samánie a Sharka Bokovka!

Saiph Lacaille si zapsala bylinkářství a zjistila, proč její květiny doma samovolně odříkávají poslední vůli.

Kolejní ředitelka Nebelvíru změnila názor na skloňování svého příjmení. Teď už se nemusíte bát madam Milagrose měnit koncovku.

Můžete čekat 12 let v Azkabanu nebo 48 hodin, než se mazlíčci vrátí z rande. Výsledek bude stejný. Nesplněná očekávání.

Znáte všechny prominentní zelenofialové? Máme milovnici kávy, Kešu-Oříšek z Borovičky, lesnici Gin De Had, milovnici žab Barbie Arijanu Lektor, nesmrtelnou Áňu Mařku Šalamounovou, kolejní Veroničku Rozrazilu Vilémovou, správkyni Příčné Vendu Lavíru, zručnou Kedlubnu, správkyni GD Renatu Ze Stmívání a jasnovidku Sáru Áňu Olinovou. Nemáte zač.

Tajný zmijozelský projekt na množení zvířat se rozhodl propojit síly s jinými kolejemi. Madam Aki vzala pozici lídra.

Sarah Thompson má nostalgickou náladu. Opět se rozhodla šikanovat svou hadonošku, tentokrát v soubojovém klubu.

Sociologický průzkum ukázal, že nejoblíbenější postavou z kronik o Harry Potterovi je Dolores Umbridgeová. Na druhém místě se pak umístil Weasleyovic ghúl.

Nová barva! Na hradních chodbách budeme brzy potkávat oranžové osoby. Komu výrazné zbarvení připadne, zatím není jasné. Proslýchá se ale, že bude kvůli zvýšenému riziku rozpadu označovat tzv. hradní fosílie.

Oblíbená soutěž Osobnost Hogwarts se letos ruší. Místo ní bude spuštěno hlasování o nejotravnějším obyvateli hradu. Kdo je váš favorit?

Knihovnice Patricia Baloure vydala předpis, podle kterého je vstup kočkám do knihovny přísně zapovězen. Co na to asi řekne paní Norrisová?

Slečna London se nechala slyšet, že se bude raději dorozumívat hadí řečí než češtinou, která jí dělá problémy.

Návrhářský spolek U Růžové chryzantémy musel dočasně pozastavit svoji činnost, protože vedení školy vyhodnotilo, že je příliš aktivní a studenti se tak dostatečně nevěnují svým povinnostem.

Nebelvírští defenestrovali Esperanzu Milagrosa poté, co jim nedala +5 bb za poslané úkoly. Na nově uvolněné místo kolejní ředitelky byla oslovena někdejší zájemkyně Noah Limbani. Gratulujeme ke změně hábitu.

Christina Meadows nikdy nezapomíná na obnovení komnaty. Radši ji vždy obnovuje i tři hodiny předem!

Nina Yozhinski se celá ta léta se schovává pod neviditelným pláštěm a svou beztělnatost pouze předstírá.

Manon Černozobá byla včera viděna, jak zametá sovinec nejnovějším Forcerem.

Kate Kedle má panický strach z přiznání lásky. Jak je to možné, uletěly jí snad včelky? Začínám pátrání, první podezřelé místo: chlapecké sovince.

Odteď se na Hog nesmí zaregistrovat žádní muži. A proč? Jeden zmijozelský chlapec prý prohlásil, že by se o něj jinak žádné dívky nepraly.

Profesor Oliver McCollin se rozhodl hodnotit úkoly s předstihem. Na svá hodnocení se tedy můžete těšit už deset minut před odesláním úkolu.

Famfrpalová sezóna začala a Zelení se rozhodli zápasy odlétat na Zefyrech. Chtějí dat šanci na výhru i dalším kolejím.

Spolek U Růžové chryzantémy si na Příčné ulici otevře vlastní obchod! Madam Malkinová si však za pronájem butiku účtuje vysoké sumy a spolku už pak nezbývají finance na šití oblečení.

Profesor Filius Orionis byl spatřen, jak pálí všechny kartičky z čokožabek se svou podobiznou. Sbírat něco takového ho prý nebaví a proslýchá se, že začal sbírat fotografie paní Norrisové. Pokud na ni v knihovně narazíte, pořiďte snímek a ten neváhejte poslat přímo inspektorovi výuky, bude vám neskutečně vděčný!

Dušice Marguerita Laux byla přistižena, jak si kupuje natáčky. Proslýchá se, že si pěstuje bujnou motorkářskou kštici a pleška je jen iluze!

Profesorka Dawson chystá úpravu svých soutěží. Od dubna budou studenti posílat sedm nešťastných dnů a jeden šťastný. Ve Velké síni se nechala slyšet, že jsou žáci tak moc šťastní, až ji to deprimuje.

Prohlašuji Gregoryho S. Wernera za nejlepší parťačku v bitce dvou žen o zlevněné boty v CCC.

Slečna London by se mohla živit jako profesionální dohazovačka. Sama však nezvládne ani napsat kamarádskou sovu opačnému pohlaví.

Profesorka Elat v novém školním roce otevře další ročník oblíbené Drakovědy. Zaměřen bude převážně na pouštění mudlovských barevných draků. Nachystejte třásně a pevné šňůrky!

Příští rok dojde ke spojení Sedmiboje a Bradavické čtyřky a vznikne tak úplně nové klání „Bradavický dvanáctiboj“!
Tohoto Dvanáctiboje se budou moci účastnit pouze šampioni z řad těch, kteří již samotným Sedmibojem či B4 prošli. Držme jim palce!

Proslýchá se, že profesorka Lecter dosáhla flákačské nirvány a příští rok již nebude působit na našem hradě. Kdo převezme její post hlavní lesnice a ochránkyně žab?

Redaktorům Hadího krále bude výplata nově vyplácena v podobě bílých myšek. Rozhodl sám supervizor Ferdinand. Otázkou zůstává, zda nějaké myšky zbydou…

Zmijozel se nechal slyšet, že o školní pohár letos ani neusiluje. Údajně má totiž tolik peněz, že už neví, co s nimi, a tak se je rozhodl investovat do předmětů. Příští rok prý hodlá financovat vzdělání i ostatních kolejí.

Ferdinand se rozhodl stát vegetariánem. Od teď žere už jen rozrazily, co všem rozdává madam Veronica.

Skylar Blair Anderson prohlásila, že jí chybí rouškové období u mudlů. Proto podplatila Zmijozelské, aby po ní házeli dýně. Aspoň něco.

Nový ročník hry městečko Prasinky bude již brzy!

Aya Watanabe se rozhodla zrušit Módní patrolu. Jako důvod uvedla, že prý vůbec nemá šmrnc.

Niam i Tir-na-nog zavírá svůj salón. Na jeho místě plánuje otevřít second hand, který má být přímou konkurencí Vetešníkovi.

 

 

Tak. Kdo by mě chtěl nařknout, že jsem sssi to snad vymyssslel, toho co? Sežeru!

Pro Hadího krále
Ferdinand

12 komentářů

 1. Veronica N. Williamsová
  1. 4. 2022 (21:08)

  Ideální dávka humoru! :DD
  I když, není něco i realita? O.o

  • Nina Yozhinski
   1. 4. 2022 (21:58)

   Ta poznamka o zombiem urcite… a pozor na jazyk, Ferda nezertuje.

 2. Gregory Silvestr Werner
  1. 4. 2022 (21:39)

  Smajlíci by se používat neměli! 😤😤😤🤪 A nebo měli? 🤔🤔😃

 3. Enselis Ismenia
  2. 4. 2022 (08:30)

  To jsem se zase nasmala, paradni clanek 😀 teda..promin Ferdo, nesmala jsem se, beru to naprosto vazne, skvele jsi shrnul vsechna fakta a novinky 😁😁

 4. Takové pikantní perličky! Kéž by se tyhle pravdivé články objevovaly v průběhu celého roku!

Komentáře jsou uzavřeny.