Honba za pokladem skončila

Je tu duben a s ním i vyhodnocení křížovky z článku Honba za pokladem. Zajímá vás, co jsem tedy našla na své cestě za koncem duhy? V tajence se skrývala odpověď: jeden zatoulaný zlaťák.

Vyluštěnou křížovku si můžete prohlédnout zde:

 

To jsem tedy dopadla po celodenním výšlapu, že? Třikrát jsem minci v ruce obrátila a zklamaně prohledávala trávu dalších pár dlouhých minut. Nakonec nezbývalo, než se smířit s tím, že víc si budu muset opravdu poctivě vydělat jinak. Za zlaťák alespoň pořídím drobnou odměnu pro odvážlivce, kteří se pustili do luštění a za zbytek si koupím lístek na vlak zpět na hrad. Přeci nepůjdu celý ten kus znovu pěšky, že? A kdo se může těšit na malou pozornost? Do luštění se pustili tito kouzelníci a kouzelnice: Noah Limbani, Saiph Lacaille, Gregory Silvestr Werner, Veronica Narcissa Williamsová, Annya Liddle, Barbara Arianne Lecter, Melanie Abott, Ked Looben, Nessa Naiadés, Katie Haleki a Princess Star. Všem děkuji za zaslání tajenky a gratuluji k úspěšnému řešení. Zelení a zelenofialoví se navíc mohou radovat, že vyluštěním křížovky si splnili jeden úkol do vnitrokolejky, který jim bude automaticky započítán.

 

Pro Hadího krále
Enselis Ismenia

1 komentář

  1. Sarah Thompson
    1. 5. 2022 (21:35)

    Ale alespoň tam ta mince byla, nemuselo tam být taky nic… Ale je pravda, že toho tam mohlo být i víc! 😄 Škoda, že jsem se zapomněla zúčastnit, gratuluji všem!

Komentáře jsou uzavřeny.