Ďáblova výzva 5

sS ssss SSS sSSS, moji milí přátelé, další léto je tu a já se opět svým potrubím doplazil až k samotnému Ďáblovi. Pokoušel se o jakousi formu provokace, která ale neměla žádnou šanci uspět. Vysmíval se výkonům našich studentů ve své jámě, ukazoval mi zásoby čokoládových žabek, mandragor i hnojůvek. Nenechal jsem se rozsyčet, slovo dalo slovo a další sázka mezi námi je tu. Nenechejte mě v tom a pojďme již popáté Ďáblovi dokázat, že ho obereme do poslední fazolky.

NebelvírMrzimorHavraspár a samozřejmě i Zmijozel se rozhodli moji sázku podpořit a každá kolej poslala ze svého trezoru 2 galeony na konto pro vítěze. Nezůstalo ale jen u kolejí – další 2 galeony opět přidává naše mamonářka Inees Rut Gowstring. Velké díky všem a dalším sponzorům se určitě nebráníme! Již nyní víme, že si vítězové rozdělí minimálně 10 galeonů!!!

Přátelé, studenti, profesoři, nováčci i všichni ostatní – pojďte společně se mnou obrat Ďábla o jeho žabky, ssSssrpce, bomby, fazolky a další poklady!

A kdy se máte vrhnout do jámy? 29. 7. 2022 ve 20.00 hodin startuje naše výzva a ukončena bude 21. 8. 2022 taktéž ve 20.00 hodin. Není třeba se nějak přihlašovat, někomu psát či posílat sovy. Stačí se pouze vrhnout do jámy a úspěšně jí projít tolikrát, kolikrát jen to půjde. O vítězi totiž rozhoduje jenom a pouze počet úspěšných průchodů.

Mnoho štěstí vám přeji a již se plazím vyssSsmát našemu Ďáblu. Nebude stačit doplňovat zásoby odměn! A já vás budu milerád průběžně informovat o výsledcích.

Pro Hadího  krále
Ferdinand

9 komentářů

 1. Inees Rut Gowstring
  26. 7. 2022 (08:43)

  Očarování nemá žádný vliv na počet průchodů. Má vliv pouze na případné nálezy 🙂 takže i nováček může s přehledem vyhrát 🙂

 2. Inees Rut Gowstring
  26. 7. 2022 (08:54)

  Na seznam sponzorů této již páté sázky mezi Ferdinandem a samotným ďáblem se přidává Vicky Charmant. Moc děkujeme !!

 3. Inees Rut Gowstring
  26. 7. 2022 (13:10)

  Velké poděkování i dalším sponzorům, kterými jsou Markét Maky Modřinková a slečna Any Dawson. moc děkujeme 🙂

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*