Adventní kalendář Hadího krále – 20. okénko

Milí obyvatelé hradu, posaďte se u nás v Hadím králi a začtěte se do dalšího otevřeného okénka salazarnálijského adventního kalendáře.

Pokud si potřebujete připomenout pravidla, najdete je v úvodním článku. Přejeme mnoho zábavy!Adventní okénko s číslem 20
Všechno někdy začíná, všechno někdy končí. Někteří už netrpělivě vyhlížejí dárky k  Salazarnáliím, jiní si užívají poslední otevřené okýnko v Adventním kalendáři Hadího krále a další zkoumají, co za šifru přijde dnes. Protože ale slavíme, že jsme potřetí došli až na konec, dnešní okýnko bude svým zadáním speciální.

Vymyslete tentokrát nějakou pěknou šifru vy pro nás. Zda si nějakou úplně vymyslíte, nebo zda použijete klasické známé šifrovačky, je jen na vás. Těšíme se, čím nás překvapíte!

Pokud jste po přečtení úkolu málem hrůzou spadli ze židle, máme alternativu. Pospojujte níže přiložený obrázek a vyhnete se tak šifrování!

Nezapomínejte také, že je možné posílat soutěž AKHK 2022 nebo zasílat tajné heslo, které během letošního kalendáře hledáme.

Splněný úkol zašlete do sovince Barbary Arianne Lecter, ale tentokrát – pozor! – do 20. prosince, 23.59 hodin.

1 komentář

  1. Řešení všech „šifrovacích“ okének vyjde výhledově v článku i s ukázkami správných odpovědí a samozřejmě přidáme i to nejlepší z Vašich šifrovaček!

Komentáře jsou uzavřeny.