Nic jste nevyhráli? Nevadí!

S přicházejícími prázdninami se vždy vyrojí různé soutěže, za které se kromě odměn dostávají i vytuněné diplomy. Patříte však mezi ty, kteří nemají čas, chuť či inteligenci nápady úkoly plnit, a tak vám nezbyde nic jiného, než oči pro pláč a prázdný čarostav? S Ferdinandem jsme vymysleli diplomovou antidiskriminační kampaň – když diplomy, tak pro všechny! A to nejlepší je, že pro ně nemusíte hnout ani prstem. Stačí si vybrat ten nejpříhodnější, stáhnout a chlubit se – čarostav snese všechno.

S baziliškem Ferdinandem, krutovládcem zmijozelské koleje, jste snad už všichni měli tu čest se potkat. Jaké štěstí a hadova dobrá vůle, že vás ještě nesežral! Stejně tak vaše schopnost ho nenakrknout a úspěšně unikat jeho velké tlamě a mlsným choutkám, si zaslouží opravdu výjimečné uznání. Redakce však upozorňuje, že tento diplom je pouze dočasný a může být snězenému majiteli odebrán. Doufáme však, že vám vydrží co nejdéle!

*

Patříte mezi skupinku těch, kterým se lepí smůla na paty? Často se nemůžete hnout přes tu horu klacků, které vám někdo naházel pod nohy? Neustále opakujete ty stejné chyby zas a znovu a bláhově očekáváte jiný výsledek? Tak právě na vás trpělivě čeká následující ocenění. Doufáme, že se vám konečně podaří překonat všechny doposud nepokořené úspěchy… nebo vám bude aspoň jedno, když se to nepovede.

*

Řídíte se heslem Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a máš dva dny volna? Vaše neuvěřitelná schopnost oddálit každou povinnost, stále nacházení bezbřehého množství skvělých výmluv a umění zapomenout nezapomenutelné jen abyste nemuseli udělat to, co je třeba, je naprosto úchvatné. Jste opravdoví mistři a tento titul noste s hrdostí!

*

Kolika zbytečnými talenty oplýváš, tolikrát jsi… zbytečným! Taková míra ničeho by měla být obzvláště oceněná! Vaše nadání a zapojování se do aktivit, které se zdají být cizím očím naprosto k ničemu, je ve své podstatě jedinečné a obdivuhodné. Nenechte se odradit, a naopak se nechte k silnější motivaci odiplomovat. S chutí do toho, nic je hotovo!

*

Už, už odevzdáváte soutěž nebo úkol, když v tom vás něco vyruší, a tak vypracování jen rychle ukládáte s tím, že se k tomu vrátíte později? Tak určitě! Nebo si snad vzpomene vypracování odeslat v poslední chvíli a čas odevzdání je pár vteřin po uzavírce? A že se vám to nestalo jen jednou? R.I.P. promarněná vypracování! Připomeňte si však to dobré – nejste jedinej smolař, kterému se to stalo.

*

Všechno má svoje kouzlo a my to umíme ocenit! Obzvlášť tehdy, když se o to s námi podělíte a my se vám budeme moct smát.

Pro Hadího krále
Faye Sages

11 komentářů

 1. Tak tento článek byl opravdu skvělý, díky za něj. Diplomy jsou nádherné, vůbec se nemůžu rozhodnout, který z nich by v mém čarostavu vynikl nejvíc!

 2. Miluju! Originální článek, perfektní grafické zpracování a ještě jako bonus k tomu všemu jsem se nasmála 😀 další díl bych brala hned!

 3. +směje se nad Hadím Králem+ úžasssný článek, to byla zábava to číst, taková legrace 😀

 4. Veronica Narcissa Williamsova
  6. 7. 2023 (11:16)

  Parada, hned mam par novych prirustku do carostavu!:D

 5. Inees Rut Gowstring
  6. 7. 2023 (11:17)

  Tak tyto diplomy jsou pro můj absolutně neaktivní školní rok naprosto ideální 😀 😀 😀

 6. Naprosto dokonalé! 😀 Klidně selý seriál na tohle! 😀 +ukládá si prokrastinátora+

 7. Enselis Ismenia
  7. 7. 2023 (10:48)

  Diplomy jsou famozni, nekam si je tajne ulozim, aby se mi nemohl cely Zmijozel smat, kdyz si je dam do carostavu 😀

 8. Dokonalý článek a nádherné diplomy! Obzvláště ten s prokrastinací bych si měla pověsit v mudl kanceláři na nástěnku 😀

Komentáře jsou uzavřeny.