Skandální krádež pokladu leprikóna

Den svatého Patrika je tady a věřím, že nejeden z vás se chtěl vydat po stopách leprikónských pokladů na konci duhy. Je totiž naprosto přirozené chtít se prohrabovat penězi, jako kdyby to byly bonusové body za domácí úkoly. Už teď vám ale musím říci, že máte smůlu. Zmijozelský straka Ferdinand totiž leprikónův poklad ukradl. Myslíte, že ho dostihnete a že se s vámi o svůj lup podělí? A je vůbec etické krást od leprikónů? Tolik otázek…

🍀 🍀 🍀

Bylo zrovna klidné nedělní ráno, když jsem narazila na leprikóna Toma. Ten neváhal ani vteřinu a začal do mě urputně šťouchat svou vycházkovou holí. Po chvilce konverzace (a pištění) toho malého mužíka jsem neváhala ani vteřinu a vyrazila pátrat. To, co mi Tom sdělil, bylo šokující! Jelikož to nestíhám vám všem jednotlivě vypovědět, zanechávám za sebou tento pergamen:

🍀 🍀 🍀

Vydejte se najít první indícii v podobě leprikóna Toma a postupujte dle jeho instrukcí. Najděte Ferdinanda s jeho lupem a vyhrajte pohádkovou odměnu, která vás nejen potěší, ale bude se i náramně vyjímat ve vašem majetku! Dokud neroztaje.

Hodně štěstí.

Stručná pravidla:

 • Lovení Ferdinanda a jeho lupu je možné do půlnoci 19. března 2024 včetně.
 • Úkoly nelze plnit v libovolném pořadí. Je potřeba jít po oficiálních instrukcích v chronologickém pořadí. Frekvenci plnění máte ale kompletně ve svých rukou.
 • U každého úkolu je napsána osoba, které se musí posílat důkazní materiál o splnění. (Kromě prvního úkolu.)
 • Indície Vám budou zasílány v co nejkratším možném čase po obdržení důkazních printů.
 • Speciální odměnu a drobný materiální dar obdrží každý, kdo Ferdinanda objeví.
 • Úkoly je možné zasílat jak přes školní sovy, tak přes discord.

Pro Hadího krále
Vulpecula Aldrovanda Vesiculos

3 komentáře

 1. A já si myslela, jak ten Ferdinand je jenom na zastrašení ostatních kolejí a tu vaši podporuje a on místo toho ukradl peníze! Tak to ho musím najít! Třeba se podělí 😀 Díky za tematické soutěžení, Vulpi, vypadá to zatím super! 🙂

 2. Jupijej, konečně se mi splní můj sen stát se pravým detektivem! SLibuji, že nezklamu a poklad přinesu zpátky!
  Muhahaha, možná.

 3. Lily Starling
  18. 3. 2024 (13:53)

  Díky za skvelú akciu! ❤️ Moc som sa pri nej zabavila a skrátila si voľné hodiny v škole 😁

Komentáře jsou uzavřeny.