Všechno nejlepší, Ferdinande! Ale kdo to odpracuje?

Všude létají balónky, naráží se sudy s máslovým ležákem, prefekti vybalují petardy a (ne)vinní studenti jednozubky se pomalu skládají vedle sebe na stříbrné podnosy. Je to jasné — ve Zmijozelu se bude slavit! A kdo má narozeniny? Přece jedinečný Ferdinand! Král hradního potrubí, neplechy a taky hlavní donucovací prostředek zelené koleje. Bohužel ale celé vedení je zaneprázdněno Antivelikonocemi, proto jsme se rozhodli požádat právě vás o pomoc s přípravou oslavy pro Ferdinanda. Jdete s námi do toho?

Zelený čtvrtek je tady, gratulujte Ferdinandovi! Už loni jsme si všimli posmutnělého výrazu z toho, že neměl žádnou párty s překvapením. A proto se o to letos chceme pokusit! Jenže taková oslava sežere tolik času, jako Ferdinand nováčků na začátku roku. Jakože hodně. V pondělí 1. dubna 2024 od 20 h proběhne zmíněná celohradní narozeninová oslava Ferdinanda. A vy se na ní můžete podílet pomocí splnění 10 úkolů z to-do listu! Zván je ale každý hradní i nehradní obyvatel.

narozeniny_ferdinand_2024*PŘENÁŠEDLO NA TO-DO LIST*

Pomůžete nám tedy naplánovat nezapomenutelnou narozeninovou oslavu pro nejikoničtějšího hado-baziliška našeho světa? Pevně věřím, že ano! V každém z nás se totiž skrývá trochu toho zeleného nadšení. Velký dík patří nejen vám, budoucím event specialistům, ale i naší Faye Sages, která má tuto oslavu na svědomí. Tímto děkujeme za zhotovení tabulky a přísun obdivuhodné kreativity!

Stručná pravidla:

  • Pomoc s plánováním Ferdinandovy oslavy je možné do půlnoci 1. dubna 2024 včetně.
  • Úkoly lze plnit v libovolném pořadí a jejich splnění je nutné doložit printem konkrétní správkyni daného úkolu.
  • Úkoly je možné zasílat jak přes školní sovy, tak přes discord.
  • Za splnění úkolů Vás čeká nejenom báječný večírek, ale i odměna.
  • V případě dotazů se neváhejte obrátit na kteroukoliv ze správkyň.

Večírkem Vás provede nejvýmluvnější a nejzelenější moderátorka bradavického sklepení slečna Enola Gatito. Té děkujeme i za zhotovení pozvánky. Tak neváhejte a povězte všem svým přátelům, že se již za pár dní koná oslava, jakou hrad ještě neviděl!

Pro Hadího krále
Vulpecula Aldrovanda Vesiculos

Pozn. redakce: Akce i večírku se účastníte na vlastní nebezpečí. Za ožužlané palce u nohou neručíme.

5 komentářů

  1. Jsem ráda, že tabulka i s to-do listem, jakožto má esej do Magických tabulek, nezůstala ležet ladem a našla využití.

    Enol, těším na se na párty!

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*