Vyhodnocení únorové soutěže

Soutěžící, slyšte a plně si užívejte tuto jedinečnou chvíli, protože jste jednoho Zmijozela dokázali překvapit! Ano, překvapit – nevěděl jsem zprvu, jestli mám být poctěn, nebo zděšen. Překvapení ovšem nakonec zvítězilo… a víte vy proč? Víte? Ne? Tak vám to sem napíši.

Vše začalo klidným pondělím, než mi z Hadího krále přišla sova, ať se dostavím do redakce, abych již konečně začal plnit své povinnosti. Netušil jsem, oč jde. Když jsem vešel, čekala mne šéfredaktorka Saiph, která mi hned vrazila… ehm, tedy… dala do rukou vaše vypracování, a že jich málo nebylo! Zde je tedy má první reakce – překvapení. Dvanáct vypracování. Opakuji – dvanáct. No, nevěřil jsem tomu, že by toto mohlo být někdy možné, ale stalo se. Klidné pondělí jsem naplnil opravováním vašich vypracování, které mi dalo zabrat více, než jsem očekával, ale nakonec se mi to přece jen povedlo. Nebyl by jinak tento článek, že?

Dále tu je reakce, kdy jsem se cítil poctěn. Opravdu jsem nečekal dvanáct vypracování, maximálně pět, a i v to jsem jen doufal. Ale tolik, a ještě i z jiných kolejí? Ba dokonce i jeden z profesorského sboru se přidal! Poctěn jsem byl dostatečně, ale náhle mi i došlo, kolik cen se bude muset zaslat… a už jsem z toho takovou radost neměl. Bez urážky všech soutěžících, ale jak moc by vám vadilo, kdybych si vše nechal a vy byste z toho měli jen dobrý pocit? Jen žertuji… raději.

Teď ale již k hodnocení. Vše správně mělo deset soutěžících a s chybou v jedné tajence řešení poslali zbylí dva. A co je za odměny? Hned po reklamní přestávce se dozvíte…

» Upoutávka na nejnovější článek v HK «

Jsme zpět, omlouvám se za tuto vsuvku. Já si to ale nemohl odpustit, jak to vidím často u mudlů! A teď konečně k cenám:

Za zcela správné řešení obou tajenek dostane každý soutěžící jednu šálu z NiTě. Úspěšnými řešiteli jsou Christina Meadows, Suzzy Blackwood, Enselis Ismenia, Noah Limbani, Princess Star, Ruby Élise Day, Lilien Emity Meissed, Indris Elwinor, Manon Černozobá a Barbara Arianne Lecter.

Soutěžící s jednou správně vyřešenou tajenkou dostanou jeden pytel na hlavu z NiTě. A těmito soutěžícími jsou Lucas Redferrum a Lucy Winter.

Poslední kategorie je pro soutěžící, kteří nezvládli správně vyřešit ani jednu tajenku. Naštěstí zde nikdo takový není.

Řešení tajenek:

Pro Hadího krále
Jasper Flemont Forest

1 komentář

  1. Barbara Arianne Lecter
    8. 3. 2021 (08:15)

    Moc děkuji za šálu, padne a sluší!
    Gratuluji i ostatním řešitelům. 8)

Komentáře jsou uzavřeny.