Adventní kalendář Hadího krále – 12. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte do dalšího prosincového dne! Posaďte se u nás v Hadím králi a neváhejte si otevřít dvanácté okénko salazarnálijského adventního kalendáře. Pokud nevíte, o čem je řeč, můžete to napravit v úvodním článku. Víte-li, přejeme vám hodně štěstí!Adventní okénko s číslem 12
Se sněhem nepřichází pouze zima a příjemný klid. Přichází i zábava v podobě koulování. Ať už berete do ruky reálný sníh, který házíte po svých kamarádech, využíváte nového Discord bota na zkoulování primusky nebo ve Velké síni rozpoutáte velkou bitvu, vždy je to zábava jako žádná jiná. Třeba já se na ni těším každý rok a je to jedna z mých oblíbených částí zimních svátků.

291 Kids Throwing Snow Illustrations & Clip Art - iStock 

Ponořte se i vy do této sněhové zábavy! Rozpoutejte sněhovou bitvu, ať už ve VS, u Tří nebo třeba v KNP, a printy z této události mi zašlete do sovince! Ale pozor, žádná sněhová bitva není zábava, pokud jen přijdete za člověkem a hodíte po něm kouli. Zkuste si trochu zahrát – dejte třeba důvod, proč házíte kouli zrovna na něj, vytvořte si plán ke zdrhnutí, aby se pak neotočily vaším směrem… Způsob je na vás. A hlavně si to užijte!

Splněný úkol zašlete do sovince Noah Limbani do 13. prosince, 23.59 hodin.