Adventní kalendář Hadího krále – 13. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte do dalšího prosincového dne! Posaďte se u nás v Hadím králi a neváhejte si otevřít třinácté okénko salazarnálijského adventního kalendáře. Pokud nevíte, o čem je řeč, můžete to napravit v úvodním článku. Víte-li, přejeme vám hodně štěstí!Adventní okénko s číslem 13
Posedávání u krbu v dlouhém svetru s hrnkem kakaa při předstírání, že neexistuju… v tom jsem za ty roky, co jsem na hradě, mistr. Ve svátečním období je to ale jiné. Člověk na sebe nenavleče černý svetr, aby ho doplnil černými punčochami a černým kanzaši, ale kombinuje zelenou, zlatou, stříbrnou, červenou, žlutou, fialovou… a navíc se na něj nikdo nemračí. Skoro jako by svátky, když už nastanou a člověk má naklizeno, byly jediným obdobím, kdy je legitimní odpočívat!

Čaj už jste si uvařili v jednom z předešlých úkolů, a tak je čas se svátečně oháknout! Zamiřte do svého hogovského šatníku a oblečte se do toho, v čem se nejraději povalujete v kolejní místnosti a co ve vás vzbuzuje pocit, „že jsou Salazarnálie“. Ale pozor – mám jednu podmínku!

Celý outfit bude vyvedený v maximálně pěti barvách (ano, včetně doplňků, a ano, černá je taky barva, ačkoliv se tak někdy nejeví). Pokud bude fungovat kadeřnictví na Příčné ulici, můžete si s outfitem sladit i vlasy, ale to nutné není.

Splněný úkol zašlete do sovince Saiph Lacaille do 14. prosince, 23.59 hodin.