Adventní kalendář Hadího krále – 6. okénko

Milí obyvatelé hradu, vítejte do dalšího prosincového dne! Posaďte se u nás v Hadím králi a neváhejte si otevřít šesté okénko salazarnálijského adventního kalendáře. Pokud nevíte, o čem je řeč, můžete to napravit v úvodním článku. Víte-li, přejeme vám hodně štěstí!Adventní okénko s číslem 6
Během prosincových svátků všichni rádi zdobí. Stromky, věnce, veřejné osvětlení nebo dokonce Hadího krále! Sousedi se pak předhání v tom, kdo z nich má lepší, větší, zářivější výzdobu. Takové přátelské rivality mne vždycky bavily sledovat. Dokonce více než moji vlastní výzdobu! Bavilo mne sledovat, jak některé rodiny obalily snad každou venkovní stěnu jejich baráku do světýlek, zatímco dům hned vedle se rozhodl, že věnec na dveřích stačí. 

Dublin pupil 'over the moon' at RTÉ art competition win

Mám proto pro vás jednoduchý úkol. Vydejte se do ulic a nějakou takovou cizí výzdobu mi vyfoťte! Je jedno, jestli to bude stromeček na náměstí, někde v obchodním centru nebo třeba přehnaná vánoční výzdoba vaše souseda. A pokud se vám podaří zachytit nějakou komickou situaci, co se týče výzdoby, budu o to radši!

Splněný úkol zašlete do sovince Noah Limbani do 7. prosince, 23.59 hodin.