Adventní kalendář Hadího krále – 4. okénko

Milí obyvatelé hradu, posaďte se u nás v Hadím králi a začtěte se do dalšího otevřeného okénka salazarnálijského adventního kalendáře.

Pokud si potřebujete připomenout pravidla, najdete je v úvodním článku. Přejeme mnoho zábavy!Adventní okénko s číslem 4
Ačkoliv nejsem o moc blíž k vyřešení záhady, co jsem dělala 1. prosince, alespoň jsem si od té doby začala užívat sváteční čas – našla jsem totiž tajné zásoby horké čokolády kolejní ředitelky a skřítci začali topit v krbu. Užívám si vždy přesně do chvíle, než mi opět dojde, že Salazarnálie jsou za necelých 20 dní! Pak se začnu stresovat – čert vem, že ještě nemám všechny dárky; já jsem ještě nestihla vymyslet, co bych si přála dostat já! A to je naprostá tragédie.

Mudlové píší obvykle seznam dárků, které by si přáli dostat od Ježíška. Tento zvyk se mi zdá velmi praktický. Nemám totiž ani tušení, co pořídit svým kouzelnickým přátelům! Co když jim pořídím něco, co už mají?

Shodou okolností dnes v Hadím králi vyšel článek o nových kluběnkách, které si momentálně přeje skoro každý obyvatel hradu. Napište mi pod něj do komentářů, co byste si přáli dostat k Salazarnáliím či Vánocům na bradavickém hradě i v mudlovské realitě a inspirujte mě! Dvě přání stačí, celý seznam netřeba – ten si schovejte pro své blízké.

O splněném úkolu tentokrát netřeba nikomu psát. Čas na okomentování článku máte do 5. prosince, 23.59 hodin.